Pokud jste ještě nikdy nemuseli řešit servis vašeho vozu, tak jste buď jeden z největších klikařů na světě nebo máte své auto pouze krátkou dobu. My ostatní se s občasnou nutností servisu potýkáme pravidelně, někdo dokonce několikrát do roka.

Pokud patříte mezi většinu, tak pravidelně platíte za servis. Může se ale stát, že Vám v servisu namontují zbytečně drahé náhradní díly nebo zvolí dražší řešení opravy, které ale není nutné. Pokud chcete mít pod kontrolou své výdaje, tak je třeba se trochu zapojit. Tím myslíme, že si sami koupíte náhradní díly, které si necháte následně namontovat.

Kde ale takové náhradní díly na Volkswagen koupit?

V dnešní době internetu to již není žádný problém. Příkladem může být obchod s náhradními díly na auto IMDily.cz. Můžete tak využít výhod levné ceny v eshopu a vybírat z více jak 500 000 náhradních dílů pro celé spektrum značek, typů a motorizací.

Pro vaši lepší představu jsou vám k dispozici náhradní díly pro 50 značek aut, od brzdových kotoučů a brzdových destiček přes tlumiče, čepy řízení, startéry, alternátory až po stěrače.

Jak v tolik dílech vybrat ty správné pro mé auto?

Na to provozovatel eshopu samozřejmě myslel, takže si stačí na webových stránkách jednoduše zadat značku, model a typ motoru vašeho auta. Zobrazí se vám tak strukturovaný seznam jednotlivých dílů, které přesně pasují do vašeho vozu.

Existuje dokonce druhá varianta, která může být pro někoho ještě jednodušší. Tou je vyhledávání dílů podle VIN vašeho auta. Můžete si tak být 100 % jistí, že objednáte správný díl, protože je pro vás vybere přímo provozovatel, který to s vámi zdarma zkonzultuje.

Pokud byste naopak některý konkrétní díl, který jste si například vyhlédli jinde, nemohli na webu najít, tak stačí opět kontaktovat provozovatele a on vám ho sežene.

Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma, takže nic neriskujete.

Komerční sdělení