Každý řidič dříve či později řeší otázku nákupu nového auta. Novým autem teď nemyslíme jen vůz, který, v ideálním případě, právě sjel z výrobní linky, ale i ojetý automobil.

Nový, nebo ojetý automobil?

Při rozhodování o tom, zda si pořídit nové, nebo ojeté, je ve většině případů hlavním kritériem množství volných financí. Vždy je ale dobré zvážit, zda opravdu potřebujete některé z dražších vozů, které si kvůli jejich vyšší pořizovací ceně můžete dovolit koupit pouze jako ojeté, nebo raději o trochu snížit své nároky, a pořídit si za podobnou částku jiné, zcela nové auto. Pokud vezmete v úvahu velké množství dostupných značek, modelů, typů výbav apod., tak by se určitě našel rozumný kompromis.

Od koho si auto koupit?

Pokud máme v tomto rozhodnuto, můžeme postupovat dále. Teď máme před sebou rozhodnutí, které je často podceňované, ale může hrát velmi důležitou roli. Jedná se o výběr konkrétního prodejce vozů, u kterého si automobil pořídíme. V případě ojetého vozu je výběr rozmanitý, můžete si koupit auto od známého, od cizí soukromé osoby, z bazaru nebo i od autorizovaných prodejců. Právě u autorizovaných prodejců máte největší jistotu dobré koupě. Kromě ojetých vozů tam samozřejmě prodávají i zcela nové. Velkou výhodou je i autorizovaný servis Volkswagen, takže máte vše takříkajíc pod jednou střechou.

Ověřený prodejce vozů Volkswagen

Příkladem ověřeného dealera vozů Volkswagen a zároveň i autorizovaného servisu je například společnost Amond, se kterou máme také zkušenosti. O jejich kvalitní práci vypovídá nejen spoustu spokojených zákazníků, ale i to, že jsou na našem automobilovém trhu již více jak 20 let.

Pokud jste se například rozhodli, že si pořídíte oblíbený Volkswagen Passat, můžete si ho zde koupit zcela nový, nebo případně pouze ojetý. V obou případech se zde můžete spolehnout i na servis do budoucna.

Můžete využít autorizované záruční, ale i pozáruční opravy vozu. Na servisní prohlídku, např. se zmiňovaným Passatem, se můžete jednoduše objednat online skrze webové stránky. Z doplňkových služeb rozhodně stojí za zmínku non-stop odtahová služba, která nás již minimálně jednou zachránila.

Zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy je již zde samozřejmostí. Další zajímavou službou je tzv. pick-up servis, jedná se o službu vyzvednutí vašeho vozu, opravení a následné vrácení až k vám, takže ušetříte spoustu času. Ušetřit čas můžete i expresním servisem, který vám drobné opravy zajistí na počkání. K dispozici je i mnoho dalších servisních i neservisních služeb, více najdete na www.amond.cz

Komerční sdělení