Každý řidič dříve či později stojí před rozhodnutím, zda si pořídit nové, nebo ojeté auto. Nejčastějším kritériem při tomto rozhodování je samozřejmě množství volných financí. V dnešní době však máme k dispozici velké množství značek, modelů, tříd apod., takže doporučujeme si raději koupit zcela nové auto, na které máte volné finance, než si za každou cenu kupovat luxusnější, ale zároveň ojeté auto.

O kterých autech se teď hodně mluví?

Nový Volkswagen Passat B8

Nejžhavějším modelem VW je momentálně právě Passat, který byl oficiálně představen na autosalonu v Paříži. Detaily o voze si můžete přečíst v našem jiném článku, každopádně nový Passat je ohlášen ve třech výbavách, v devíti motorizacích a bude dostupných hned ve čtyřech verzích karoserie.

Designově se jedná o povedenou evoluci předchozí generace. Došlo samozřejmě i k technologickým inovacím, např. nový dotykový palubní systém nám umožní plně obsluhovat náš mobilní telefon a můžeme skrze něj vytvořit pro spolucestující např. i internetový hotspot.

Prodej vozů Volkswagen Passat odstartuje již velmi brzy i na českém trhu, ceny budou startovat na částce 638 900,- Kč ve výbavě Comfortline.

Nová Škoda Fabia III

Nejen Passat, ale i třetí generace Fabie byla letos v říjnu představena na autosalonu v Paříži. Oba modely sklidily velký mediální zájem a rozhodně nezklamaly.
Toto ideální auto do města bude nabízeno v sedmi motorizacích, ve třech základních výbavách a ve dvou karosériích.

Design nové Fabie má oproti předchozím generacím jednoznačně sportovnější styl. Šéfdesignérem a hlavním tvůrcem tohoto modelu je talentovaný slovenský designér Jozef Kabaň, který mimo jiné navrhnul i slavné Bugatti Veyron.

Kolem designu Fabie se velmi často mluví i o možné individualizaci. K dispozici má být 15 barevných provedení + varianta, díky které si můžete zvolit barvu střechy, krytů zpětných zrcátek nebo litých kol. Vše podtrhuje nepřeberné množství variant provedení interiéru.

Prodej vozů Škoda Fabia III rovněž odstartuje co nevidět, ceny startují na částce 234 900,- Kč.

Kde tyto nová auta koupit? A kde je servisovat?

Sázkou na jistotu bude ověřený prodejce s dlouhou historií a zároveň širokým spektrem doplňkových služeb. Mezi takové patří např. autosalon Auto Podbabská, který oba tyto modely brzy uvede na trh. V případě VW Passatu již odstartoval předprodej.

Samozřejmostí je stálá nabídka širokého spektra jak vozů Volkswagen, tak i Škoda Auto. Navíc si u nich můžete pořídit také předváděcí vozy, ale nejen to. Užitkové vozy Volkswagen patří mezi nejlepší na trhu a konkrétně v Auto Podbabská je dostupných hned 8 nejnovějších modelů, včetně nejpopulárnějšího Volkswagenu Transporter.

Jednou z nejdůležitějších doplňkových služeb je autoservis. V tomto případě poskytují autorizovaný servis vozů VW i Škoda, což je důkaz dlouhodobé spolehlivosti a dodržování přísných standardů a norem.

Komerční sdělení