Pokud v blízké budoucnosti uvažujete o nákupu nového auta, tak vás čeká hned několik zásadních otázek, na které si budete muset před koupí odpovědět.

Nové nebo ojeté auto? Jakou značku? Osobní nebo užitkový vůz? Kde ho koupit? Mohu si auto nejdříve půjčit? Pokusíme se některé otázky rozebrat.

Koupit si nové nebo ojeté auto?

V tomto rozhodnutí samozřejmě hraje největší roli, kolik peněz si na koupi vozu můžete dovolit vyhradit. Těžko bychom kromě ceny hledali zásadní argumenty, proč je lepší si pořídit raději ojetý vůz místo zcela nového. Největší dilema bývá, zda si pořídit např. ojeté auto vyšší třídy nebo si raději za stejné peníze koupit zcela nové auto, které je ale řazeno do střední třídy.

Pokud se nemůžete rozhodnout, tak doporučujeme navštívit prodejce Volkswagen, který má na jednom místě jak nové, tak i ojeté vozy. Uvidíte, vyzkoušíte, poradíte se a budete mít jasněji.

Osobní nebo užitkový vůz Volkswagen?

V tomto případě je stěžení myslet na to, jakou konkrétní funkci by mělo auto splňovat po většinu času. Zjednodušeně řečeno záleží na tom, zda potřebujete převážet osoby nebo spíše zboží, suroviny, o jaké velikosti, v jakém stavu nebo množství a tak dále.

Při výběru doporučujeme brát v potaz nejen aktuální potřebu, ale zamyslet se v kratším horizontu i do budoucnosti.

Kde koupit nový, předváděcí nebo ojetý Volkswagen?

Pokud nechcete nic riskovat, tak je jasnou volbou navštívit autorizovaného a ověřeného prodejce Volkswagen, který má letitou historii a spoustu zkušeností i spokojených zákazníků. Mezi takové řadíme například Auto Enge, které sídlí v Praze a Liberci.

Jednou z výhod je, že u nich najdeme jak zbrusu nové, tak i předváděcí a ojeté vozy, takže si každý vybere dle svých potřeb. Navíc zde kromě osobních vozů najdeme i užitkové, takže nezáleží, zda vybíráme auto do rodiny nebo třeba pro podnikání.

Hlavní doplňkovou službou je bezesporu autorizovaný servis Volkswagen, což zaručuje nejvyšší kvalitu, která je pravidelně a přísně kontrolována. V případě potřeby navíc prodávají i originální náhradní díly na Volkswagen.

Samozřejmostí je pro ně i zapůjčení náhradního vozu po dobu servisu. To ale není vše, pokud si budete potřebovat půjčit osobní nebo užitkové auto i kdykoli jindy, tak stačí využít jejich autopůjčovnu.

Komerční sdělení