Mobilní aplikace, přes kterou lze objednat taxík?! Dřívější utopie se stává příjemnou skutečností! Lido Taxi Brno se rozhodlo jít s dobou a neotálet, na mobil si tak každý z nás, milovníků online světa, může stáhnout aplikaci právě od jednoho z významných hráčů na poli taxi služeb v Brně. Co svému uživateli aplikace nabízí? Jaké jsou její výhody? Má snad i nějaká negativa? Na to se pojďme zaměřit v této recenzi.

Cenu znáte vždy předem

Pokud využíváte taxi služeb či víte, že by se vám takový odvoz taxíkem mohl v blízké době hodit, je pro vás aplikace Lido Taxi Brno opravdu vítaným pomocníkem. Její součástí je schopnost zaměření vaší GPS polohy a při zadání cíle cesty dokonce rychle propočítá, na kolik vás taková jízda taxíkem vyjde. Strach z nedostatku „love“ v kapse tak není na místě – s apkou od Lido Taxi Brno totiž vždy víte, jestli ujít ještě jeden blok navíc, aby se ta cena trochu zarovnala do požadované výše. A to se vyplatí! Respektive to minimálně ušetří od trapných chvil plných smlouvání s řidičem.

Chybí cash?

Pokud vám nechrastí mince v kapse, ale zato tam šustí nadupaná kreditka, pak počkejte a o žádný blok si svou taxi trasu nezkracujte – zaplatit totiž můžete i platební kartou. Bezhotovostně a bezkontaktně. Stačí si objednat vůz s platebním terminálem – též přes mobilní aplikaci. No, tomu se říká servis! A nebojte, ta kreditní karta zase nemusí být v milionovém plusu. Ceny Lido Taxi Brno jsou totiž velmi příjemné, vlastně opravdu lidové!

Přítomnost GPS umí i jiné čáry

Třeba dokáže zaměřit i nejbližší taxík ve vašem okolí. Přesně tak, žádné dlouhé čekání! Krásně vidíte, kde se vozidlo nachází i za jak dlouho si pro vás přijede. A nemusíte se bát, že to bude trvat hodiny – Lido Taxi Brno garantuje přistavení káry do několika málo minut! Co víc si přát?! Snad jen vyhřívaná sedadla a skleničku šampaňského na cestu – tady ovšem aplikace maličko pokulhává. Tak snad se do budoucna dočkáme zlepšení!

My však chceme speciál!

Absence vyhřívaných sedaček a šáňa vám budiž, taxikáři z Lido Taxi Brno, odpuštěna, ale nějaký ten speciální požadavek byste klientům splnit mohli! Co třeba pomoct s odvezením zavazadel či pořádného, víkendového nákupu? Do sedanu se to těžko skládá, ale takové combi, to by bylo ryto! Cože, ono to vážně jde? No jistě, mobilní aplikace umožňuje objednání i prostorného combi a dokonce i vícemístného taxi! Skvěle, mimo nákup ze supermarketu lze naložit i partu kamarádů! A řídit bude ten sympaťák z minula – ano, i konkrétního řidiče si může klient skrze aplikaci vybrat! Lepší než na seznamce!

Takže přátelé, volání na zákaznickou linku je out, pojďte si raději nainstalovat skvělou aplikaci Lido Taxi Brno na mobil. Přehlednost, rychlost a jednoduchost spolu s výborným proklientským jednáním zaručena! A kdybyste si náhodou chtěli přeci jenom pohovořit s taxi ústřednou, můžete využít služby okamžitého telefonického spojení – opět přes apku. Už ani to číslo si pamatovat nemusíte…

Komerční sdělení