Je tady s námi pouhých 50 let, přesto si už většina z nás bez ní už nedokáže život představit. O čem je řeč? No přece GPS! Využití pro pouhou navigaci z bodu A do bodu B se už dávno rozšířilo o nespočet denních činností, kdy GPS využíváme. Už jen při vyhledávání služeb na internetu nám polohovací služby umožní rychlejší práci. Pomocí GPS můžeme hlídat bezpečnost dětí, zvířecích miláčků nebo dokonce najít ztracené klíče či automobil. To vše už nikoho z nás nepřekvapí. Věděli jste ale, že GPS může šetřit vaše peníze anebo je dokonce pomoci vydělávat?

Monitoring nové generace

O monitoringu vozidel jste už určitě mnohokrát slyšeli. Co kdyby ale šlo sledovat auto přes mobil a monitoring propojit s organizérem (CRM) a databází českých i zahraničních firem? Obchodník by ušetřil mnoho času s evidencí a vyhledáváním nových zákazníků. Ušetřený čas by mohl věnovat další schůzce a tím zvýšit svoji pracovní výkonnost. Čas, který by také mohl váš zaměstnanec věnovat aktivní práci je ušetřený čas za tvorbu knihy jízd. Generátor knihy jízd je dalším benefitem této služby. A co takhle efektivnost trasy? I toto systém monitoringu nové generace dokáže zajistit. V dnešní době enormně drahých pohonných hmot, vám efektivní naplánovaní trasy může ušetřit nemalé provozní náklady. Můžete tedy jednoduše monitorovat spotřebu paliva na vašem mobilním telefonu. Na chytrém telefonu zároveň lze sledovat, zda vám vaši zaměstnanci nezneužívají firemní vozidla a tím nezvyšují náklady, což je v dnešní době vysoké inflace nezbytné. Dokonalý přehled o poloze vašich vozidel ocení i vaši zákazníci, především pokud realizujete jakékoliv rozvozy.

Kde mohu monitoring nové generace využít?

Lze využít pro osobní a nákladní vozidla, monitoring strojů a dokonce i pro sledování zboží či historie volání. Díky využití této aplikace můžete mít pod kontrolou absolutně vše a uspořit nemalé náklady.

Kde mohu takovou službu získat?

Tuto unikátní službu monitoringu nové generace nabízí společnost LogBookie. Pokud chcete službu vyzkoušet nebo zjistit více informací neváhejte navštívit jejich webové stránky.

 

Komerční sdělení