Většina z nás se o své vozidlo pečlivě stará. Pravidelně ho vozíme do servisu na údržbu, důkladně ho umýváme a někdy zkrášlujeme zevnějšek nad rámec sériové výroby. Často ale zapomínáme na interiér, který je dle mého ještě důležitější, protože v něm trávíme hodně času.

Proč jsou autopotahy důležité?

Nejen, že autopotahy mohou vizuálně zkrášlit interiér vaše vozu a vytvořit tak i v obyčejném voze příjemnou atmosféru, mají i další důležité opodstatnění.

Především chrání originální sedadla a výrazně jim tak prodlouží jejich životnost. To se pochopitelně hodí jak pro naše používání, tak i pro případný prodej vozu. Při domlouvání ceny totiž často zaujímají svou roli i emoce, takže nehodnotíme auto jen podle technických aspektů, ale i podle vzhledu a čistoty.

Můžete se vsadit, že když budete chtít prodat špinavé auto s okopanými a prošoupanými sedačkami, tak dostanete vždy nižší částku a to minimálně v řádu tisíců korun.

Jaké jsou mezi autopotahy rozdíly?

Když vynecháme jejich vzhled jako je barva a jednotlivé vzory, tak se liší i v materiálech a typech střihu, což primárně určuje kvalitu jednotlivých potahů.

Dále dělíme potahy do dvou kategorií. Vyrábí se jak univerzální autopotahy, tak autopotahy na míru. Ty univerzální pasují na sedačky většiny běžných typů vozidel včetně užitkových.

Zatímco autopotahy na míru jsou šité vždy na sedačky konkrétního modelu vozu, což zajistí skvěle padnoucí střih. Navíc se zpravidla šije z kvalitních materiálů, což prodlužuje jejich životnost a zvyšuje komfort.

Kde koupit univerzální potahy nebo potahy na míru?

Oba druhy potahů si můžete pořídit na fajnautopotahy.cz. Výhodou je, že mají rozřazené potahy i podle jednotlivých vozů, takže si naklikáte váš konkrétní model a můžete se spolehnout, že dostane ty správné. Pokud byste chtěli mít absolutní jistotu nebo přesně neznali váš model vozu, tak stačí zavolat nebo napsat email a rádi vám poradí, které jsou pro vás nejvhodnější.

Komerční sdělení