Jste hrdým majitelem auta či jiného motorového vozidla? Či jste vlastníkem motocyklu? V tom případě vám asi není nutné sáhodlouze vysvětlovat, že pneumatiky, které aktuálně nemáte obuty na svém dopravním prostředku, způsobují nemalé problémy s jejich uložením. Jsou neskladné, zabírají vám v domě či bytě zcela zbytečně spoustu místa, které by se dalo využít mnohem efektivněji a lépe.

Problém, který má řešení

Ovšem nezoufejte, existuje zde jedno velice účinné a praktické řešení, které vám pomůže se navždy zbavit tohoto problému.

Toto řešení představuje možnost uložení vašich pneumatik do jednoho z více než sta skladovacích kontejnerů společnosti Diskont Depot, které si můžete pronajmout v Brně v blízkosti obchodního centra Futurum. Stačí je jen dovést do, od dálnice D1 velice dobře dostupného, areálu nacházejícího se ve Vídeňské ulici 140/113c a vy již pak nadále nikdy nebudete muset řešit problém s uskladněním pneumatik.

Pneumatiky zde budou v dobrých rukách a vy k nim díky nonstop provozní době budete mít přístup kdykoliv, kdy je zrovna budete potřebovat. Společnost Diskont Depot se taktéž postará o jejich bezpečí. Areál je oplocen, kontejnery jsou vyrobeny z masivního a nezničitelného kovu a v noci areál střeží bezpečnostní firma.

Skladovací prostory dle vašeho výběru

Máte na výběr ze dvou typů skladovacích kontejnerů, které si můžete pronajmout a v případě zájmu i zakoupit – malého o rozměrech 2,9 x 2,3 x 2,4 m za cenu 1999 Kč měsíčně a velkého o rozměrech 5,9 x 2,3 x 2,4 m, který společnost nabízí za 2999 Kč měsíčně. Oba tyto skladovací kontejnery jsou natolik prostorné, že z nich můžete učinit skladovací prostory i pro další věci z vaší domácnosti a získat tak spoustu úložného prostoru k dobru. Pokud si navíc pronajmete skladovací kontejner na celý rok, dostanete jakožto pozornost možnost jednoměsíčního bezplatného užívání kontejneru zcela zdarma.

Firma Diskont Depot ovšem nenabízí jen samotné skladovací kontejnery, ale i veškerý skladovací servis, včetně možnosti pronajmutí vysokozdvižného vozíku pro uskladnění těžkých věcí.

Nač tedy čekat, když se jednou provždy můžete zbavit problému se skladováním pneumatik?

Komerční sdělení