Stojí ve vaší garáži zaparkované auto věhlasné značky Ford? Anebo naopak hyzdí vrak tohoto vozu vaši zahradu či dvůr? Ať tak či onak, jistě budete buď poptávat anebo v případě nepojízdných vraků uvažovat o tom, jak využít náhradní díly Ford a jak se auta, co nejšetrněji zbavit a zlikvidovat ho. A právě pro vás, jsme tu my. Ti, kteří od vás veškeré znovu použitelné díly rádi odkoupí či vám některé nové či staré prodají, aby váš zánovní vůz či vůz po havárii, mohl zase rychle brázdit silnice a dálnice.

Vše vyřídíme za vás

Nevíte, co s vrakem, za který od své manželky dennodenně slýcháte větu, „když už se toho vraku zbavíš?.“ V tom případě oslovte nás. Nejenže na dané vraku vyděláte, jelikož zhodnotíme každý použitelný kousek z vašeho vozu, nýbrž váš vůz i zlikvidujeme. Pokoj od auta i od manželky, toužící po uvolnění místa na zahradě, bude rozhodně k nezaplacení. Nechte proto vše na nás a vyinkasujte pouze peníze za náhradní díly Ford, které z vašeho plechového miláčka odborně vymontujeme.

Poptáváte-li nové součástky, jste u nás také vítáni!

V našem zájmu není pouze prodat staré náhradní díly Ford, nýbrž se zabývám prodejem i  těch nových a pro mnohé velmi cenný součástek, které se mnohdy velmi těžko shání. Náš  sklad je ovšem, co se týče různorodosti součástek velmi bohatý, tudíž si jsme jisti, že u nás pochodíte s jakýmkoliv svým přáním. Díky nám, tak vaše auto po havárii či jiné události, nebude dlouho nepojízdné a vám tak bude ušetřena spousta starostí a nepříjemností se sháněním drahých a mnohdy i nekvalitních součástek na váš vůz značky Ford. Od roku výroby 1987 u nás najdete takřka cokoliv, na co si jen vzpomenete.