Dodržování pravidel silničního provozu je věčným tématem, které řeší dennodenně profesionální řidiči, běžní motoristé, ostatní účastníci silničního provozu, ale i naši zákonodárci. Zodpovědným chováním za volantem i pohybem chodců po vozovce, důsledným označováním reflexními prvky i viditelností dopravního značení se dá předejít dopravním nehodám s mnohdy fatálními následky. Reflexní body pro chodce a cyklisty, autosamolepky s výraznými barvami a děti ve výrazném oblečení by měly být samozřejmou součástí tuzemských silnic.

Samolepky na auto pro označení převozu dětí, zvířat i nebezpečného materiálu

Motoristé, jimž se vyloženě nelíbí barevné pruhy či nápadné znaky ve formě autosamolepky, můžou viditelnost svého vozu zvýšit například ráfky na kolech. Rodiče, kteří ve vozech přepravují malé i odrostlé děti, mají vynikající možnost ve výběru z rozmanitých autosamolepek na auto, které zdůrazní informaci pro ostatní řidiče, že je v autě přepravováno dítě. Převážejí se i zvířata, a to nejen domácí, ale i hospodářská. Viditelné označení nákladního auta samolepkou s motivem zvířete může napomoci větší ohleduplnosti jiných motoristů, snížení rychlosti či opatrnému předjíždění. Na vozech může být i označení o přepravě nebezpečného materiálu.

Autosamolepky samozřejmě neslouží pouze ke zvýšení bezpečnosti na silnici. Dají se použít k polepu sportovních vozidel, která se využívají k sportovním výkonům. Sporťáky, tunningové vozy, ale i kamiony závodící v složitém závodě na Dakaru jsou viditelně označena konkrétními názvy firem podporujícími jezdce, atd. Velký výběr šablon na autosamolepky je k dispozici ve specializované prodejně spojené s grafickým studiem, jež zhotoví motoristům samolepky na motorová vozidla i dle konkrétních přání.

Komerční sdělení