Bezpečné auto pro celou rodinu, luxusní interiér a exteriér pro náročné řidiče a chytrý systém, který vám zpříjemní každou cestou. Přemýšlíte nad tím, co za značku aut by to mohlo být? No přece Kia. Neustále se vyvíjející technologie umožňují mílové pokroky a nové modely Kia vás přesvědčí o tom, že rozhodně stojí minimálně za pohled. A když se jednou podíváte, už z nich oči nesundáte. Tak moc atraktivní vozy Kia jsou.

Ležérní coupe, s nímž uděláte dojem

Každý gentleman oslňuje nejen svým vzhledem a šarmem, ale rád také ukáže svůj styl prostřednictvím automobilu. Nová Kia Optima vám dokáže, že je nejen krásná na pohled, ale má vlastnosti, co oslní nejednoho fajnšmekra. Decentní exteriér doplňuje luxusní interiér v kůži a měkkých materiálech, které udělají každou cestu příjemnější pro všechny cestující. Přístrojová deska je orientovaná přímo na řidiče, takže sledování navigačního systému je ještě jednodušší než dřív. Navíc je součástí základní výbavy. Velkou dominantou je panoramatické střešní okno, jež vám umožní vychutnávat si okolní přírodu plnými doušky.

Modernější a inovované

Rio patří mezi stálice vozů Kia. Po silnicích se teď prohánějí nové modely, které rozhodně nepřehlédnete. Vyspělé technologie, jež se podepsaly pod vyšším výkonem, a design, co představil nový exteriér, tvoří z dřívějšího „vozítka“ auto snů pro každého milovníka sportovních vozů. Jak třešinka na dortu je maska ve stylu tygřího čumáku. Kia Rio nikdy nebyla atraktivnější. Designem vás přesvědčí i model Kia Stonic. Jde s dobou, a díky tomu je exteriér nejen elegantní, ale ozvláštněný barevnými detaily. Prostorný interiér vám dovolí převážet vše, co potřebujete a všichni cestující ocení dostatek prostoru.

Stálice pro rodinu i silné muže

Asi nejoblíbenějším vozem v této stáji je Kia Sportage. Také prošla zajímavou proměnou. Její odvážná úprava SUV z ní dělá rovnocenného konkurenta dalším vozům podobného typu. Nově má světlomety umístěné hodně vysoko a širokou nízce posazenou masku, která dodává vozu majestátnost a pocit jistoty. O interiéru ani nemluvě. Za zmínku jistě stojí saténově chromované detaily a další lesklé doplňky. Dalším klasickým zástupcem rodinných vozů je Kia Ceed. Ta dostala do vínku zcela nový motor GDI Turbo, chytrého parkovacího asistenta a technologii chytrého klíčku, která vám umožní spustit motor bez klíče.

Komerční sdělení