Brněnská firma GreatCars s.r.o. nabízí profesionální úpravu řídící jednotky vozidla, za účelem zvýšení výkonu motoru. Jedná se o přeprogramování paměťového chipu, ve kterém jsou uložena veškerá důležitá data z řídící jednotky. Jde o hodnoty nutné pro řízení motoru jako jsou: tlak paliva, tlak turba, délka vstřiku paliva, teplota a otáčky motoru, atd. Možnosti přeprogramování závisí na dané značce a typu vozidla.

Diagnostika před chiptuningem

Před započetím chiptuningu provedeme pečlivou diagnostiku motoru daného vozidla a následně provedeme úpravy řídící jednotky v rozumné míře tak, aby nedošlo k poškození či zničení motoru. K dipozci máme moderně vybavenou soukromou provozovnu a klientům nabízíme záruku na námi provedené služby.

Délka a průběh chiptuningu

Chiptuningová úprava trvá v rozmezí 1 – 2 hod. Nejprve provedeme diagnostiku vozu a zazálohujeme originální nastavení řídící jednotky. Následně z ní vyčteme data, upravíme je a nahrajeme zpět. Po provedení úprav opět provedeme kontrolní diagnostiku.

Co chiptuningem získáte

  • zvýšení výkonu motoru až o 35%
  • snížení spotřeby až o 15%
  • výraznější akceleraci a vyšší maximální rychlost

Chiptuning a technologie

K úpravě řídící jednotky využíváme nejmodernější technologie. Můžeme tak provádět úpravy bez nutnosti rozebrání celé řídící jednotky.

S chiptuningem dále nabízíme

  • individualní zákaznický přístup
  • záruka na řídící jednotku a aktualizaci softwaru
  • poradenství v oblasti chiptuningových služeb

Poradenství chiptuningových služeb

Každému klienovi rádi sdělíme informace a zodpovíme všechny otázky na téma chiptuningu. Případné dotazy nám také můžete zaslat emailem na adresu info@greatcars.cz či se zeptat na Facebooku.

Chiptuning

 

Komerční sdělení