Každému se občas stane, že nutně potřebuje auto, ale jeho vůz je zrovna v servise, má ho drahá polovička, je půjčené kamarádovi nebo dokonce ani žádné nevlastní.

Na důvodu ani moc nezáleží, důležité je zvážit jaké máme možnosti. Buď můžeme vše zrušit, zvolit jiný způsob dopravy nebo si auto půjčit.

Nevíme jak vy, ale my půjčování auta od kamaráda nedoporučujeme. Cokoli se s autem stane, tak se špatně vysvětluje a hlavně pak řeší. Ostatně je to trochu podobné jako půjčovat kamarádům peníze na dobré slovo.

Kde si jednoduše půjčit auto?

V autopůjčovně. Pokud jste si ještě nikdy takto auto nepůjčovali, tak můžete mít obavy z neznámého. To je ale jen ve vaší hlavě, ve skutečnosti na tom nic není a solidní autopůjčovna se vám bude snažit zjednodušit a zpříjemnit celý proces. Od prvotního kontaktu přes zapůjčení auta až po jeho vrácení. V dnešní konkurenci jsou ceny opravdu nízké, takže si to může dovolit úplně každý.

Kterou autopůjčovnu v Praze si vybrat?

Za zmínku stojí nejlevnější půjčovna aut Taggart, která má již sedmým rokem sídlo v Praze, ale je možné si auto půjčit i po celé ČR. Po Praze je přistavení i vyzvednutí vozu zcela zdarma a dokonce může být přistaveno i ten samý den.

Největší výhodou je určitě nízká cena za dlouhodobý pronájem. A pokud byste někde náhodou našli levnější nabídku, tak jim stačí poslat odkaz a dostanete obratem ještě výhodnější nabídku.

Nízké ceny ale neznamenají, že dostanete nějaké opotřebované auto. Naopak dostanete nový nebo maximálně roční vůz, který bude mít pochopitelně nízký počet najetých kilometrů. U dlouhodobého pronájmu je nejčastější staří auta 9 měsíců a má najeto kolem 18 tisíc kilometrů.

Půjčovna Taggart hradí i všechny náklady s údržbou, provozem a pojištěním auta. Navíc si můžete půjčit auto třeba na měsíc a nejste nijak dlouhodobě vázáni.

Pravidelný pronájem auta je dnes zajímavou možností namísto koupení vlastního vozu. Především ve velkých městech začíná být vlastní vůz komplikací.

Komerční sdělení