Přemýšlíte už nějakou dobu o svém ideálním ojetém autě, které si reálně chcete pořídit? Nejčastěji nás od něj dělí nedostatek financí, ale pokud jsme si na něj dokázali našetřit nebo jsme si na něj půjčili, tak další překážkou je nedostupnost auta na našem trhu.

Nemyslíme teď jen značku a model vozu, to ve většině případů problém samozřejmě není. Problémem ale může být sehnat náš model vozu v konkrétní barvě, výbavě, technickém stavu, najetých kilometrech a samozřejmě za zajímavou cenu.

V takovém případě nám může být Česká republika malá a je nutné se podívat na dostupné vozy v zahraničí. Pokud ale nejste odborníci, kteří dokážou sami zkontrolovat auto a navíc si udělat čas na cestu do zahraničí, tak je nejlepší využít firmy, které se na to specializují.

Kterou firmu si vybrat?

Jednou z ověřených je Garos Auto, kteří vám dokážou zajistit dovoz auta na zakázku z Německa nebo jiných zemí EU. Stačí jim sdělit své požadavky a o zbytek se postarají oni.

Kromě výběru a dovezení vašeho ideálního auta do ČR, zajistí i komplet všechny potřebné formality, které se vážou na dovezená auta. Tím je myšleno především přihlášení, pojištění, emise a STK. Tím to ale nekončí, následně vám auto ještě komplet vyčistí a vyleští, abyste s tím měli co nejméně práce a sedli si rovnou do „nového“.

Můžu se zúčastnit výběru a dovozu auta?

Ano. Pokud máte dřívější špatnou zkušenost, chcete mít celý proces nákupu pod kontrolou nebo si třeba jen chcete udělat výlet, tak si můžete domluvit variantu tzv. „dovoz se zákazníkem“. Následně se pak zúčastníte celého nákupu od začátku do konce – od počátečního výběru až po výjezd do zahraničí.

Kromě dovozu aut ze zahraničí poskytuje Garos Auto i další služby pro řidiče. Vše začalo již v roce 1998, když se začali specializovat pouze na dovoz aut ze zahraničí, následně se k tomu logicky přidaly i další služby jako je autobazar Liberec, autobazar Jablonec, které se zaměřují především na značky Škoda a Volkswagen. K tomu všemu samozřejmě nechybí ani autoservis nebo odtahová služba.

Komerční sdělení