Kola dělají auto. O tom není pochyb. I z průměrného vozu dokážete díky povedeným hliníkovým kolům udělat vůz, který umí zaujmout kolemjdoucí i ostatní řidiče.

V dnešní době se již prodává nepřeberné množství alu kol, které si můžete snadno koupit online. Každý si může vybrat dle svého vkusu nebo jednoduše sáhnout po bestsellerech, které zrovna frčí.

Pokud jste ale náročný zákazník a chcete se opravdu odlišit, musíte se pokusit sehnat originální alu disky, které se jen tak všude neprodávají.

Kde takové koupit?

S tím vám pomůže například ověřený e-shop s elektrony AAAalu.cz. Tam kromě klasické nabídky najde i hliníková kola, která se jinde v ČR neprodávají.

Dohromady tak můžete vybírat ze stovek druhů litých kol. Ale neděste se, nemusíte se všemi dlouze probírat. Stačí zvolit model vašeho vozu a můžete si jednoduše vyfiltrovat ty, které autu přesně padnou.

Navíc vám k výběru těch pravých litých kol může pomoci vizuální konfigurátor. Jednoduše nahrajete přímo na stránky fotku vašeho auta a pak jen virtuálně dosadíte jednotlivé sady kol.

Pokud na elektrony opravdu spěcháte, tak vám přijde vhod i doručení do druhého dne. Mají totiž více jak 15 000 kol skladem, které jsou rovnou připraveny k expedici.

Vzhledem k celkovému obratu dosáhnou na výhodné ceny, za které je následně i prodávají, takže se nedivte, že v menších obchodech budou stejné sady kol většinou dražší. K tomu navíc dostane zdarma příslušenství, jako jsou matice, šrouby nebo třeba ventilky.

Kde si přečíst více o litých kolech?

Obchod AAAalu.cz píše svůj vlastní magazín, kde si můžete přečíst zajímavé, užitečné a i vtipné články, které vám můžou pomoci při výběru alu kol nebo jen prostě pobaví a informují o aktuálních trendech.

Najdete tam například rady profesionálů ohledně mytí a čištění kol, doporučené pneumatiky pro váš vůz nebo se třeba pobavíte u článku „8 nejhorších babských hlášek při koupi alu kol“.

Komerční sdělení