Pokud patříte mezi vlastníky karavanu nebo o něm alespoň uvažujete, určitě vás bude zajímat, kde koupit kvalitní příslušenství za rozumnou cenu.

V dnešní době již existují specializované e-shopy zaměřené pouze na toto vybavení, takže se můžete spolehnout na odborníky, kteří vám poradí s výběrem zboží vhodného přesně pro vás.

Můžu koupit vše na jednom místě? Kde?

Mezi oblíbené specializované e-shopy patří svetkaravanu.cz, kde najdete snad vše, co byste mohli potřebovat k vašemu karavanu nebo obytnému vozu. Základním sortimentem je příslušenství pro karavany, doplňky, ale také i náhradní díly pro karavany.

Vzhledem k opravdu širokému sortimentu je označován jako kempingový e-shop, protože zde najdete i věci, které se vám hodí při běžném stanování, například kempinkový nábytek.

Výhodou je, že stejný provozovatel prodává i nové a bazarové karavany, včetně zajištění servisu a dalších služeb. Navíc má kamennou prodejnu kousek od Prahy, takže najdete vše, co potřebujete, doslova pod jednou střechou.

Kde si můžu přečíst návody a tipy pro majitele karavanů?

Budeme se opakovat, ale opět to najdete na stránkách e-shopu, kde průběžně publikují užitečné rady z praxe. Můžete si například přečíst vše o markýzách, předstanech a slunečních střechách, takže budete vědět, která varianta je nejvhodnější pro váš karavan a vaše účely.

Nás třeba zaujaly tipy na konkrétní produkty pro zabezpečení karavanu. Věděli jste, že existuje bezpečností madlo, které vám jednak pomáhá při nastupování, ale především díky jeho sklopení lze zablokovat dveře proti jejich otevření?

Zajímavá je určitě i vlastní botička na kolo. Díky ní můžete jednoduše, ale účinně zabezpečit váš karavan před krádeží. Doporučuje se využít, především pokud plánujete zůstat delší dobu na jednom místě, ale nikdy nevíte, instalace je jednoduchá, tak proč to nevyužít i při kratších zastávkách. Zároveň se vám může hodit i na bezpečností zafixování karavanu před nevyžádaným popojetím.

Ostatní tipy s odkazy přímo na konkrétní zboží najdete v jejich článku.

Komerční sdělení