Užitkové vozy Volkswagenu obecně patří mezi jedny z nejpopulárnějších. Teď navíc rozšířili své portfolio modelů o nový Taxi paket.

Toto zajímavé rozšíření se týká nejnovějších generací VW Caraballe, VW Caddy a Caddy Maxi. Novinka byla uvedena na německém trhu.

Co všechno Taxi paket obsahuje?

Na první pohled je zřejmá speciální barva vozu. Tím to ale nekončí, taxikáři určitě ocení již předpřipravený interiér pro jejich nutné vybavení. Samozřejmostí je proto příprava na vysílačku, taxametr, střešní anténu a pochopitelně se počítá i s TAXI označením na střechu.

Pro specifické potřeby městských taxikářů se počítá i se silnější baterií nebo startérem. Za zmínku stojí i rampa a speciální místo pro vozíčkáře, avšak to se týká pouze Volkswagenu Caddy. K dispozici jsou i další vychytávky, ale již za příplatek.

Uvidíme, jak novinku přijmou místní taxikáři a především lidé z taxislužeb, kteří o výběru vozů rozhodují. Ostatně celý taxi obor se brzy může brzy začít klepat v základech kvůli populární službě osobního řidiče Uber a několika dalším. Víte vůbec, že stále můžete získat 200 Kč zdarma na první jízdu s Uber?

Zdroj: VW