Užitečným vylepšením každého prostoru mohou být gumy na podlahu. Ty se dávají primárně jako funkční doplněk podlahy, ale zároveň mohou dotvářet celkový vzhled konkrétního prostoru.

U téměř většiny případů jsou umístěné ve spodnější vrstvě podkladu, takže pro nás nejsou viditelné. Koupit si ale můžete i takové, které je vhodné umístit přímo na povrch. Nebojte se, vždy nemusí být gumové desky vyrobené pouze v černé barvě, ale černá je samozřejmě nejpraktičtější.

Kam se hodí gumové desky?

Podlahová guma se skvěle hodí primárně do prostorů, kde je základním povrchem beton nebo obdobný materiál, který není ideální pro chůzi či jiný pohyb. Gumu můžete umístit jako základ následné izolace, ale hodí se i jako samostatná vrstva, čímž zajistí dobrou hygienu a snadnou údržbu. Gumové desky a pásy se tak jednoduše instalují do garáže nebo do vaší dílny. Plochá guma má dobré využití i přímo v autě, jak v nákladních tak osobních.

Gumové pásy ve větších autodílnách

Zatím jsme psali především o využití ve vaší menší garáži, dílně nebo přímo v autě. Podlahová guma se dá ale jednoduše použít i v rozsáhlejších prostorech. Především ve větších dílnách nebo halách. Díky jejich zdravotní nezávadnost a snadné údržbě má opravdu široké možnosti použitelnosti. Průmyslové podlahové rohože se ve většině případů pokládají ve velkých pásech.

Guma nejen do garáží

Guma na podlahu se lehce čistí a zároveň je to moderní věcička, kterou můžeme využít opravdu kreativními způsoby. Kromě zmíněného použití v garážích má také venkovní využití. Nemusí jit jen o využití související s autem. Třeba pokud máte venkovní bazén, tak ho můžete touto gumou jednoduše obložit a díky tomu zachováte čistší vodu, protože nečistoty kolem bazénu bude jednoduché odstranit.

Z jakých materiálů jsou gumové desky?

Určitě vás zajímají materiály, ze kterých jsou gumové desky vyráběny. Jedná se například o: SBR, EPDM nebo NBR. Vyrábí se i podlahový materiál, který vám zajistí opravdu pohodlnou chůzi a ochranu vašeho nářadí či jiných věcí při jejich pádu. Za zmínku stojí i další gumoví pomocníci do garáže nebo jiných prostorů, třeba silentbloky nebo gumové dorazy.

Komerční sdělení