Pokud jste se ještě nepřejedli brazilským mistrovstvím světa ve fotbale, které vyvrcholilo v neděli 13. července svým finálem, tak pro vás máme ještě naposledy jedno video s touto tématikou.

Volkswagen již během šampionátu vytvořil několik verzí fotbalového videa, které následně jednotlivě publikoval s menší úpravou pro každou zemi. Vždy se jednalo o vůz Volkswagen Golf GTI, který svým pohybem vstřelil gól a následně ho oslavoval na plném fotbalovém stadionu. Videa vznikla pro každý tým, ale samozřejmě není možné, aby každé bylo zcela odlišné. Liší se tedy pouze v “dresu“ vozu a v závěrečném textu.

Tuto speciální video kampaň dokončil Volkswagen hned v neděli, když Německo porazilo ve finále Argentinu a stalo se mistrem světa. Oproti předchozím videím je zde vidět celá kombinace, která je zakončena gólem a následnou bouřlivou oslavou.

Celá kampaň propaguje sportovnost, velikost, rychlost a sílu nového VW Golfu GTI. Navíc propojení se slovem Gól a Golf se nabízelo od první chvíle, takže fotbalové mistrovství byla ideální sportovní událost a výhra Německa byla pro Volkswagen již třešnička na dortu.

Oslavné video Volkswagenu z mistrovství světa ve fotbale: