Chcete si konečně udělat radost a vyměnit vaše staré auto za novější? V tom případě před vámi dříve či později bude stát otázka, jak a kde prodat vaše dosavadní. Výjimkou by byla situace, že byste váš starý vůz neprodávali, ale obdarovali s ním někoho v rodině.
To ale není zrovna běžná situace, takže předpokládáme, že si vyberete z následujících variant.

V dnešní době máte hned několik možností:

1) Můžete se zeptat v okruhu svých známých a zkusit tak prodat auto napřímo, ale bohužel je malá šance, že byste zrovna v tu chvíli nějakého kupce našli a navíc by určitě smlouval o ceně.

2) Druhou možností je zkusit prodat vůz autobazaru, ale počítejte s tím, že získáte znatelně méně peněz oproti přímému prodeji bez prostředníka.

3) Další možností je prodej přes inzerát neboli soukromá inzerce aut. A teď nemyslíme krátké tištěné inzeráty nebo dokonce snad vývěsné tabule s inzeráty v supermarketech apod., ale online inzeráty na internetových bazarech.

V dnešní internetové době nám největší smysl dává právě prodej skrze internetový bazar. Jedná se totiž o nejefektivnější způsob prodeje vozu.

Během pár minut vyplníte popis vašeho automobilu, přidáte fotky a cenu. Výhodou je, že inzerát zařadíte přímo do konkrétní kategorie, takže je ihned snadno dohledatelný přímo pro zájemce, kteří konkrétní vůz hledají. V našem případě je to pravděpodobně kategorie bazar vozů Volkswagen.

Navíc je pravděpodobné, že tam auto prodáte za vyšší cenu, protože si můžete s cenou hrát a nemusíte hned přistoupit na první nabídku. Říkáte si „Kolik ale stojí vložení inzerátu?“, dobrá otázka, protože všude to zdarma není. Ale například v nové internetové auto inzerci Bazarna.cz můžete vložit svůj inzerát zcela zdarma a nejste nijak omezováni.

Samozřejmě tento nový online autobazar můžete využít i z druhé strany. Pokud se nechystáte koupit zcela nový vůz, tak zde kromě prodeje můžete rovnou ojetý automobil i koupit. Naleznete zde také náhradní díly, alu kola a další příslušenství.

Komerční sdělení