Jste majitelem osobního automobilu značky Volkswagen, případně vozu Audi nebo Škoda? Hledáte vstřikovače paliva, palivová čerpadla nebo filtr pevných částic pro dieselové motory za nejnižší cenu? V tom případě by vás měl zajímat nový portál Naftak.cz, který se specializuje na prodej značkových dílů pro motory těchto tří značek aut.

Například palivový vstřikovač VDO 1.6 TD CR (motor VW) tu najdete výrazně levněji oproti běžným cenám velkých prodejců. Zástupce společnosti CADUTA GROUP s.r.o., který e-shop www.naftak.cz provozuje, to vysvětluje tím, že vstřikovače a čerpadla nakupují přímo od originálních, značkových výrobců/distributorů. Proto je cena pro koncového zákazníka tak výhodná.

„Vzhledem k situaci na domácím trhu jsou u nás nejžádanější vstřikovače pro Volkswagen 1.6 TD, dále vstřikovače pro Volkswagen Passat 1.6 TDI CR a vstřikovače pro Volkswagen Golf 1.6,“ uvádí provozovatel nového portálu. Když se cena jednoho vstřikovače, do těchto typů motorů, pohybuje v rozmezí od 7000-14 000 Kč, jde o poměrně velkou investici. Ideální je totiž neměnit vstřikovače postupně po jednom, ale všechny naráz. Motory s objemem 1.6 litru jich mají čtyři.

Při správné výměně všech vstřikovačů najednou se majitel auta vyhne problémům, které se můžou objevovat postupně. „U motorů s moderním vstřikovacím systémem Common-Rail (CR) dochází nejčastěji k průběžnému zanášení vstřikovacích ventilů nebo k ucpání a zašpinění trysek. Následkem toho může palivo samovolně protékat do spalovacího prostoru a po určité době se motor úplně zničí,“ vysvětluje zástupce portálu Naftak.cz. Pokud teda majitel auta vymění všechny trysky najednou, má jistotu, že motor bude pracovat správně, nesníží se jeho výkon a nepoškodí se.

Kromě vstřikovačů značky VDO pro naftové motory automobilů Volkswagen, Audi, Škoda a Seat, najdete v nabídce této společnosti i filtry pevných častíc do výfukových systémů, tedy takzvané DPF nebo FAP filtry. Mezi majiteli aut i servisy je poměrně velký zájem například o filtr pevných častic Volkswagen Passat, který na www.dpffap.cz koupíte už od 9 990 Kč.

V nabídce náhradních dílů pro zmíněné automobilové značky jsou i originální palivová čerpadla od více výrobců. Jejich cena na trhu se pohybuje od 25 000 do 60 000 Kč v závislosti na modelu a výrobci. I v tomto případě však můžete díky novému hráči na trhu ušetřit až 40 % peněz. Stačí, když se podíváte do nového e-shopu a sami uvidíte, že to dává smysl.

Komerční sdělení