Zažili jste ten pocit, když poprvé nasednete do svého nového vozu, hluboce se nadechnete svěží vůně interiéru, nastartujete burácející motor, hodíte všechny starosti za hlavu a vydáte se na svou první projížďku? Že ne? Je na čase to změnit!

Ano, hlavní překážkou bývá nedostatek volných financí a mnoho řidičů raději bez dlouhého přemýšlení vybere některý z ojetých vozů. V dnešní době však máme velký výběr z vozů různých značek, typů, tříd, s odlišnou výbavou a podobně. Z toho důvodu není problém, aby si každý našel vůz, který je pro něj finančně dostupný a zároveň splňuje jeho náročné požadavky.

V České republice jsou pravděpodobně nejčastější variantou vozy Škoda, které u nás mají silnou tradici, a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v brzké době změnit. Vlajkovou lodí je dle mnohých nadčasová Škoda Octavia, která je v současné době k dispozici již ve své třetí verzi a vypadá opravdu lákavě.

Fanoušky magazínu však určitě zajímají především vozy Volkswagen a jejich aktuální nabídka na českém trhu. Například Auto Podbabská momentálně nabízí 17 typů nových vozů Volkswagen. Od městského VW Up!, dravého Golfa a stylového Brouka přes sebevědomého Passata, silného Touarega až po luxusního Phaetona. Nabídka je opravdu pestrá a u každého modelu lze vybrat z mnoha motorizací a následně i stupňů výbavy. Není nic jednoduššího, než si zarezervovat zkušební jízdu a nechat „promluvit“ samotný automobil.

Výhodou velkého a spolehlivého autosalonu jsou také skladové a předváděcí vozy, které je možné si odvézt ihned po vyřízení patřičných formalit. Auto Podbabská má momentálně takových vozů kolem padesáti a nejdete mezi nimi mimo jiné i užitkové vozy Volkswagen. Jedná se tedy o ideální variantu pro nedočkavé řidiče a zároveň pro řidiče, kteří si chtějí prohlédnout a otestovat konkrétní model vozu před tím, než si ho pořídí.

Na co ještě čekat? Splňte si své sny!

Komerční sdělení