Každý řidič čas od času potřebuje sehnat náhradní díl ke svému autu. Vždy se nabízí několik možností jak tuto situaci vyřešit. V první řadě si ale musíme odlišit situace při kterých došlo k závadě.

Pokud se jedná o závadu, která vznikla při dopravní nehodě, tak je samozřejmost řešit opravu skrze pojišťovnu. Pokud tedy nešlo o situaci ve které ztrácíme nárok na financování opravy pojišťovnou.
Dále může nastat závada na voze při běžném používání. Pokud máme vůz stále v záruce a závada je v souladu se záručními podmínky, tak opět není co řešit a využíváme možnost záruční opravy automobilu.

Pokud ale nemůžeme využít ani jednu z uvedených možností, tak nám nezbývá nic jiného, než si koupit nový nebo použitý náhradní díl na náš vůz.

Úplně nový náhradní díl je samozřejmě nejkvalitnější, ale zároveň často velmi předražený a pro naše ojeté auto i tak trochu zbytečný.
Nejlepším řešením z pohledu tzv. cena/výkon je pořídit si starší náhradní díl, ale zároveň v dobrém stavu.
V dnešní době se nabízí podívat se na internet a zkusit najít někoho kdo konkrétní díl zrovna prodává.
Daleko jednodušším a spolehlivějším řešením je navštívit přímo autovrakoviště. Doporučujeme ale navštívit pouze ty spolehlivé a ověřené.

Dobrým příkladem je firma Titancar Škoda, která má s tímto již více jak 20 let zkušeností. Hlavní výhodou je, že se nejedná pouze o autovrakoviště Škoda, ale zároveň i o autoservis a autopůjčovnu. V praxi to znamená, že vám pomůžou s výběrem kvalitního náhradního dílu a v případně zájmu vám ho rovnou i odborně namontují. Pokud by se jednalo o komplikovanější zásah, tak si přímo od nich můžete navíc i půjčit náhradní vozidlo, takže budete plně mobilní po celou dobu opravy nebo montáže. Firma se zaměřuje na náhradní díly pro všechny vozy Škoda. Nachází se v Brandýse nad Labem, což je velmi blízko Prahy, takže vzhledem ke zkušenostem a spolehlivosti není třeba o jiném autovrakovišti ani přemýšlet.

Komerční sdělení