Chystáte se v létě na dovolenou do zahraničí, ale nechcete zůstat celou dobu na jednom místě? Nemusíte kvůli tomu odcestovat na dovolenou vašim autem a zažít tak desítky hodin nepohodlné cesty.

Lepším řešením je si půjčit auto přímo v zahraničí. Nemusíte se totiž vázat na veřejné dopravní spojení, ale můžete si například pronajmout auto v Itálii a svobodně procestovat všechny její krásy. Další výhodou pronájmu je, že si můžete půjčit typ auta, které se vám v dané situaci hodí nejvíc a případně si později pronajmout jiné.

Dalším typickým příkladem je pronájem aut v USA. Pokud chceme cestovat po Státech, tak je to pro nás téměř samozřejmost. Stačí se letecky přepravit do USA a přímo na letišti si můžeme půjčit auto, které navíc můžeme vrátit na úplně jiném místě.

Na co si dát pozor?

V každé zemi a vlastně i v každém oboru podnikání existují firmy, které se snaží vydělat, ale neposkytují za to dostatečnou protihodnotu. Autopůjčovny nejsou výjimkou a tak můžete narazit například na skryté poplatky, velmi nevýhodné podmínky, přemrštěnou cenu, nedostatečně udržované vozy apod. V zahraničí může být navíc problém s jazykovou bariérou a to větší pozor je třeba dávat.

Jak si spolehlivě půjčit auto v zahraničí?

Rozumným řešením je vyhnout se malým lokálním půjčovnám a využít ověřené globální společnosti, které mají síť partnerských autopůjčoven po celém světě. Dobrým příkladem je společnost Ofran, která tímto způsobem zajišťuje pronájem automobilů a díky tomu je největším českým zprostředkovatelem vozů v zahraničí. Navíc poskytují výhody jako například cestovní asistenční službu po celou dobu pronájmu, neomezený počet najetých kilometrů, kompletní pojištění s nulovou spoluúčastí a především férové ceny a spolehlivost.

Komerční sdělení