Téměř každý už slyšel o službách umožňujících půjčování věcí od lidí přímo lidem. Jako nejznámější příklady můžeme uvést například krátkodobý pronájem nemovitosti a půjčování peněž lidem nebo firmám.

V případě vozidel to ale dává také velký smysl, vzhledem k tomu, že mnoho aut je většinu času nevyužito a jen zabírají místo na ulicích, parkovištích, případně ve vaší garáži. To se rozhodla změnit česká služba AutoOdStrejdy, která primárně zajišťuje půjčování aut lidem od lidí.

Auto si můžete půjčit překvapivě snadno

Jestli vás zaujala možnost sdílení aut mezi lidmi, tak se podívejte na web autopůjčovny Praha, kde si můžete snadno vyfiltrovat vozidla, o která máte aktuálně zájem. Najdete tam od každého něco, ať už máte zájem o kabriolet na víkend, reprezentativní vůz na pracovní cestu, kombík na dovolenou či limuzínu na svatbu.

Pokud se vám líbí nabídka i cena, tak už jen stačí kontaktovat majitele skrze tuto službu a domluvit se na detailech předání a vrácení.

K dispozici jsou i dodávky a užitkové vozy

Občas se takový automobil hodí každému, například při stěhování, nákupu většího nábytku nebo při jakémkoli převozu nadrozměrných předmětů. Oproti osobním je takových vozů je pochopitelně mezi lidmi méně, proto provozovatel působí i jako půjčovna dodávek Praha. V nabídce jsou tedy užitkové vozy jak od lidí, tak od provozovatele samotného. Díky tomu je k dispozici dostatek vozů, aby se dostalo na každého.

Začněte půjčovat své auto

Pokud si chcete přivydělat, ale nechce se vám trávit večery a víkendy v práci, tak je tato možnost právě pro vás. Stačí se zaregistrovat, vyplnit profil a doplnit údaje o vozidle. Po schválení a zaplacení členského poplatku můžete začít ihned nabízet vůz k zapůjčení. Když vám přijde nabídka, tak je jen na vás, zda ji přijmete nebo nikoli. Dává vám to svobodu se rozhodovat kdy, komu a za jakou cenu svůj vůz zapůjčíte.

Komerční sdělení