V dnešní době je pro mě auto bez 2DIN autorádia téměř poloviční. Díky tomuto autorádiu se z běžného dopravního prostředku, který mě má odvézt z bodu A do bodu B, stává takové multimediální zařízení na kolech, které mě cestou dokáže pořádně zrelaxovat. Jaké jsou další jeho výhody?

2DIN autorádio není jen na hudbu

Poslech vlastní hudby nebo radiových stanic je určitě hlavní úkol i 2DIN autorádia, ale u toho to zdaleka nekončí. Oproti běžnému autorádiu se 2DIN liší tím, že je dvakrát větší, takže se z toho stává spíše takový zabudovaný auto tablet s 6,2″ obrazovkou a spoustou funkcemi.

  • Díky tomu se ze zařízení stává i plnohodnotná navigace. 2DIN autorádio je totiž vybavené kvalitním GPS modulem a vlastní navigací, která má mapy v českém jazyce a pravidelně se aktualizují.

 

  • Další velkou výhodou je možnost přehrávání filmů přímo z DVD, takže cestou zabavíte i své spolucestující. Navíc lze připojit i vlastní USB, takže si kromě filmů můžete přehrávat i vlastní videa, hudbu nebo fotky.

 

  • Samozřejmostí je i propojení s vlastním telefonem pomocí bluetooth, což vám zajistí kvalitní handsfree pro dlouhé a zároveň bezpečné hovory. Pokud jste někdy zkoušeli při řízení volat pomocí zabudovaného reproduktoru v telefonu, tak určitě chápete tuto výhodu. Navíc základní funkce telefonu už bude moci ovládat přímo přes autorádio.

Celé zařízení je v českém jazyce, takže si nikdo z vašich spolujezdců už nebude muset lámat hlavu s odbornými anglickými výrazy. Možností je mnohem více, proto se sami koukněte na podrobnější popis. Myslím, že vás příjemně překvapí i cena.

TonyStore.cz – odborníci na autorádia

Toto 2DIN autorádio, ale i mnoho dalších si můžete koupit ihned online, protože je skladem a připraveno k expedici, takže pokud vás lákají výhodné ceny, možnost instalace a poradenství – obraťte se na TonyStore.cz

Komerční sdělení