Nejen pro nadšené dobrodruhy a cestovatele je nový Iveco Daily 4×4. Ať se potřebujete dostat kamkoliv, můžete si být jistí, že právě s tímto autem tam zaručeně dojedete. Jedná se totiž o vůz, který splňuje nároky i těch nejnáročnějších profesionálů. Konstruktéři nové generace vozů Iveco Daily 4×4 se snažili o to, aby tento teréňák vydržel opravdu hodně, mimo jiné tomu podřídili i mnohem zesílenější podvozek.

Jedeme na trip

Pokud plánujete dobrodružnou expedici do nejrůznějších koutů světa, rozhodně při výběru automobilů vsaďte na značku Iveco Daily. Konkrétně na již zmiňovaný 4×4. Na jeho bezkonkurenční výkon se můžete spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, s pohonem na všechny čtyři kola, širokým rozsahem rychlostí a speciálními pneumatikami na měkký terén si bude jízdu doslova vychutnávat.

Vsaďte na kvalitu

Tento vůz Iveco Daily 4×4 byl vytvořen na základě mnohaletých zkušeností firmy Iveco s vozidly pro vyloženě těžký terén. Právě u tohoto vozu můžete najít prvotřídní kombinaci užitného zatížení společně s vysokou výkonností v terénu.

Prostě a jednoduše se v případě nového Iveco Daily 4×4 jedná o vůz nastavený do sebemenších detailů pro terén. To potvrzuje rám, který je odvozený od nákladního vozidla, díky kterému můžete využít Iveco Daily také jako sněhový pluh nebo jeřáb. Stejně tak vás určitě potěší i nápravy s parabolickým odpružením a s vysokým skřížením, nebo 24 dopředných převodových stupňů a dokonce i 4 zpátečky.

Tento terénní vůz Iveco Daily 4×4 si můžete pořídit ve verzi 3,5 nebo 5,5 tuny a s rozvory 3050 nebo také 3400 mm. Další výhodou je jak valník, tak i volný rám, který můžete využít pro obytnou karoserii. Abyste se na auto mohli kdykoliv a kdekoliv spolehnout, byl použit ten nejlepší motor – třílitrový držák F1C ze známé dílny FPT. Sám o sobě mluví také fakt, že Iveco Daily 4×4 bylo navrženo zejména pro záchranné sbory, lesníky nebo stavební energetické čety.

Komerční sdělení