Automobilky na celém světě ročně uvedou na trh spoustu nových i modernizovaných starších modelů. Některé sklízí úspěch, jiné už méně. Společnost Ford si ovšem může pogratulovat. Model Transit patří dlouhodobě k nejlepším a nejoblíbenějším užitkovým vozům vůbec. Není se tedy čemu divit, když se evropský Ford snaží svou nabídku stále rozšiřovat. Není to tak dávno, co si svou premiéru odbyla kompaktní dodávka Ford Transit Courier. A samozřejmě dopadla jak jinak, než na výbornou.

3 S

Schopný, spolehlivý a s nízkou spotřebou – přesně takový je nový Ford Transit Courier. Což ale není u Transita žádné překvapení. Jaký ještě je? Pohodlný, snadno ovladatelný a plný moderních technologií, které vám zpříjemní a usnadní každou jízdu v něm. Přesně takový je nový Transit Courier. Díky své kompaktní velikosti má vynikající manévrovací schopnosti. Rozhodně se tedy nemusíte z dálky vyhýbat rušnějším uličkám v centru měst. Byla by ovšem chyba, nechat se na první pohled malými vnějšími rozměry nového Transitu zmást. Úložný prostor má objem 2,3 metrů krychlových, tedy o celých 10% více, než u jiných vozů ve stejné střídě.

Osmá řada

Nejmenší zástupce v pořadí už osmé generace oblíbené dodávky Ford Transit rozhodně nezklamal. Tento vůz rozšířilřadu užitkových vozidel Ford, kterou spojuje společné jméno TRANSIT,již na čtyři samostatné modely: Transit, Transit Custom, Transit Connect a právě Transit Courier.

Konstruktéři vozu Transit Couriersi rozhodně dali záležet nejen na snížení spotřeby paliva, emisí, ale i nákladů na údržbu a opravy. Těšit se můžete na elegantní karoserii, která byla snížena a také na zcela nový interiér, který je zaměřený na maximální komfort a využitelnost. Co ještě Ford Transit Courier nabízí? Má mnohem více místa, všestranně nastavitelný volant, více odkládacích schránek, adaptivní tempomat nebo dokonce couvací kameru.

Jestliže hledáte spolehlivého parťáka jak do města, tak i pro mnohé další využití, je určitě nový Ford Transit Courier správnou volbou. K dispozici je i osobní verze tohoto vozu, nabízená pod názvem Tourneo Courier. Možnost vyzkoušet si tento vůz máte například v TRANSIT CENTRU autorizovaného dealerství Ford Plzeň KOMERSIA WEST v Nýřanech, kde Vám školený personál poradí s výběrem správného typu tohoto vozu pro vaše podnikání.

Komerční sdělení