Myjete si auto sami, necháváte to na automatické myčce nebo využíváte služeb profesionálu v podobě ručních myček? Pojďme se podívat na jednotlivé varianty.

Ruční opláchnutí auta svépomoci

Osobně jsem naposledy čistil svůj vůz svépomoci na zahradě. Na pomoc jsem si vzal jen houbu, kapku saponátu a hadici čerpající vodu přímo ze studny. Čistil jsem auto prakticky jen zvnějšku. Co se týče interiéru, tak jsem se pouze snažil vyčistit čelní sklo a otřít nejšpinavější plasty u dveří. Dohromady to zabralo přes hodinu času na ostrém slunci a spoustu spotřebované vody.
Když bylo auto stále mokré, tak výsledek vypadal slušně, ale po úplném uschnutí se opět začaly objevovat některé staré fleky po celém autě, stará známá špína v interiéru apod.

Na lehké opláchnutí od bahna a všemožných pylů to postačí, ale pořádné a komplexní vyčistění vozu by tímto způsobem také mohlo trvat celý den a výsledek není zaručen.

Automatická myčka aut

S klasickými auto myčkami, typicky na benzínkách, mám také zkušenosti. Oproti mému ručnímu mytí vypadá výsledek o něco lépe, ale vzhledem k univerzálnosti myček pro všechny auta to ani není umyto zrovna šetrně, zaplatíte za to pár stovek a navíc čistotu interiér to samozřejmě také nijak neřeší.

Ruční myčka aut

Tím se dostáváme k poslední variantě, které začíná být stále oblíbenější. Jedná se o ruční myčku aut, což znamená ruční mytí karoserie a především interiéru auta, které vám provede vyškolený odborník.

Oproti předchozím variantám se nemusíme obávat o svůj vůz, protože je samozřejmostí použití správných čisticích prostředků a postupů, které jsou vhodné přesně pro naše auto. Tím vším myslím například i čistění a tepování interiéru, ošetření a konzervování plastových dílů, šetrné čistění kůže, impregnace apod.

Takové ruční mytí aut Praha zajišťuje například firma Auto LM Group, která sídlí na Praze 8. Zároveň jsou schopni přijet vyčistit váš vůz přímo až k vám domů nebo do práce – a to po celém centru města. Navíc zajišťují i klasický servis aut, takže můžete vyřídit vše na jednom místě. Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost zapůjčení jejich vozu po celou dobu čistění toho vašeho.

Komerční sdělení