Jste umělci celou svou duší a vyzkoušeli jste různé umělecké obory. Některé příliš nenadchly, u některých jste zůstali a výsledky vaší umělecké práce jsou jedinečné a velmi originální.

Úplně ze všeho nejvíc vás zaujala malba. Ne jen tak ledajaká. Vyjádřit svůj momentální pocit na plátno je osvobozující a čím větší plátno, tím je tvorba pestřejší. Z povzdálí se pak na takových plátnech rýsuje vše, co z blízka vypadá tak trochu chaoticky. A tím je malba na velká plátna zvláštní. Vaše kreativita je velká, obrazy pomalu plní váš ateliér a vy si říkáte, že je na čase představit je široké veřejnosti.

Vybereme pro vás vhodný stěhovací vůz

Pronajmete si výstavní sál a do něj musíte svoje velká díla přepravit. Jenže automobil je na jejich přepravu příliš malý a na vozíku by se při přepravě mohly poškodit. Nevíte o nikom, kdo by vám mohl zapůjčit malou dodávku, ve které by všechny obrazy byly v bezpečí, musíte se proto obrátit na stěhovací společnost.

Na stěhování obrazů, uměleckých děl, starožitností a soch se více než deset let v Brně specializuje společnost Stěhování Brno. Nabízí nejnižší ceny při stěhování po Brně a jeho blízkém okolí a neúčtuje si příplatky za stěhování po schodech, stěhování o víkendech, svátcích a večerních hodinách a do ceny nezahrnuje ani náklady na ujeté kilometry při přejezdech po Brně. Zaměstnává tým sehraných pracovníků s dostatečnými zkušenostmi, proto je stěhování velmi rychlé.

Široký výběr stěhovacích vozů

Disponuje širokou nabídkou stěhovacích vozů, od malých dodávek po velké stěhovací automobily s tunovým hydraulickým čelem a vlekem. Podobně pestrý vozový park nabízí také firma Levné stěhování Praha, která dominuje na pražském i mimopražském trhu. Velikost vozu přizpůsobí vašim požadavkům a nemůže se tak stát, že by při stěhování pracovníci přistavili zbytečně velký stěhovací vůz.

Na internetových stránkách společnosti Stěhování Brno je uvedená telefonní linka, na kterou se můžete 24 hodin denně obrátit s jakýmkoli dotazem. Odborníci vám zdarma poradí a vytvoří vám předběžnou cenovou kalkulaci. Informace o cenách vám mohou obratem zaslat i prostřednictvím emailu.

Komerční sdělení