Především ve větších městech je dlouhodobým problémem vysoký počet krádeží. V našem případě se zaměříme na krádeže spojené s automobily, konkrétně na vykrádání příslušenství vozů nebo předmětů zanechaných ve vozech. Tento druh krádeže je typický především pro nehlídané parkoviště, respektive i pro běžné venkovní parkování na ulici.

Nejčastěji se jedná o nepříliš šikovné zloděje, kteří volí tu nejjednodušší a nejrychlejší variantu, tedy vniknutí do vozu, jemuž předchází násilné rozbití jednoho z bočních oken. Právě proti tomuto typu krádeže se však dá velmi efektivně ubránit.

Jak jednoduše zabezpečit auto před vykradením?

Řešením jsou bezpečnostní autofólie, které si necháte odborně nalepit na vnitřní strany bočních oken. Tím se zvýší pevnost skla jako taková, ale především je obtížné dostat se do vozu i v případě, že je sklo již rozbité, protože jednotlivé střepy stále drží pohromadě a nevysypou se. Pokud by vás zajímaly podrobnější informace o tom, jak probíhá lepení autofólie, tak přehledně napsaný popis najdete zde.

Další výhody bezpečnostní autofólie

Další zásadní výhodou bezpečnostní autofólie je ochrana vás i vašich spolucestujících před střepy, pokud by došlo k autonehodě. Zároveň i díky fólii jste chráněni před škodlivým UV zářením. Pokud byste chtěli zabezpečit okna svého vozu a zároveň se vám líbí tónovaná skla, můžete obě vaše přání vyřešit právě kvalitní bezpečnostní autofólií.

Na co si dát pozor při výběru?

Pokud byste chtěli za každou cenu ušetřit a zvolili levnou a nekvalitní autofólii, tak okrádáte akorát sami sebe, protože dříve či později se nekvalitní fólie projeví a bohužel většinou v negativním slova smyslu.
Mezi nejkvalitnější fólie patří například ty od firmy 3M, které mají vysokou odolnost vůči vnějším vlivům a díky kvalitnímu zpracování se dobře lepí a následně i pevně drží. Navíc mají záruku 36 měsíců, avšak životnost tuto dobu zpravidla převyšuje.

S těmito kvalitními fóliemi pracuje například společnost GlassGarant, která funguje již více než 20 let a je sázkou na jistotu. Navíc si u nich můžete pořídit i spoustu dalších užitečných fólií, například protisluneční, ochranou či 3D fólii na karosérii.

Cena bezpečnostních fólií včetně montáže začíná na 3 000,- pro Volkswagen Golf a 3 500,- pro Volkswagen Passat.

Komerční sdělení