Mnoho z nás si alespoň jednou v životě představovalo, jaké by to bylo mít pořádné a především vytuněné auto, ať už po stránce vizuální nebo výkonnostní. U většiny kluků z mladší generace se na této touze projevila především herní série počítačové hry Need for Speed, což bylo navíc i podpořeno filmovou sérií Rychle a zběsile, která je dnes již také brána jako kultovní.

Není divu, že pro mnoho z nás je oblíbený především Volkswagen Golf, který byl pro dodatečný tuning snad stvořený. Troufám si však tvrdit, že tuning sluší naprosto každému autu, záleží však na jeho konkrétním zpracování.

Pojďme se tedy podívat na konkrétní dva druhy tuningu, které mají na svědomí profesionálové, a které si můžete reálně pořídit i pro své auto:

Polepy aut

Začneme rovnou jedním z nejvyhledávanějších druhů tuningu. Jedná se o polep auta, který je zajištěn speciální folií, jedná se o tzv. automobilový vinyl. Je tolik oblíbený především z toho důvodu, že kromě estetických úprav vozu slouží i jako ochrana pro původní lak karosérie.

V tomto případě je originální lak tohoto BMW 640 bílý. Jelikož již mělo na sobě stříbrný vinyl, tak se musí před aplikací nového sundat.

Nový vinyl se aplikuje tím způsobem, že je postupně nanášen na jednotlivé díly karosérie.

Po pečlivé práci profesionálů je výsledkem tento jedinečný polep vozu, který jednoznačně odlišuje automobil od všech ostatních. Navíc je teď karosérie chráněna před všemi nečistotami, kamínky a štěrkem, se kterým přijde klasický lak běžně do styku.

Tyto polepy auta jsou vhodné i pro reklamní účely. V tomto případě vše začalo počítačovým návrhem, kterým si zadavatel ověřil svou představu o zpracování. Zároveň je to i zadání pro konkrétní realizaci polepu.

Původně stříbrný Superb se postupně barevně mění dle zadání. Následně dochází i k nanesení konkrétního nápisu.

Výsledkem je unikátní polep vozu, který jednoznačně na ulici zaujme na první pohled. Navíc je velká šance, že přinese i nové zákazníky. Doporučujeme nechat si udělat polepy aut Praha od Art Garage.

Tónování autoskel a světel

Spousta lidí si myslí, že se tónování autoskel využívá pouze z důvodu ochrany soukromí převážených osob. Dalších výhod je však hned několik. Fólie například chrání před ozářením přímým sluncem, ale také chrání pasažéry před úlomky skla, na které se může rozletět sklo v případě nehody. Vzhledem k tomu, že kousky skla zůstanou na tónovací fólii, je zároveň i pro zloděje těžší se dostat dovnitř vozu.

Kromě tónování autoskel se dají tónovat i světla. Příkladem je ztmavení zadních světel na tomto BMW.

Kromě zmíněných možností tuningu existuje i mnoho dalších, například barvení disků a brzdových třmenů, potažení jednotlivých prvků karbonem nebo autočalounění.

Nejen to, ale navíc i ruční čištění interiéru, servis a přípravu na STK – to vše dokážou udělat v pražské “umělecké garáži“ Art Garage, kterou najdete na www.artgarage.cz. Není na co čekat, splňte si své klukovské sny!

Komerční sdělení