Každému by se čas od času hodila dodávka nebo konkrétní užitkový vůz. Pro fyzické osoby je nejčastějším důvodem potřeby většího auta například stěhování. Firmy to naopak potřebují ke svému podnikání, ať už se jedná o jednorázové využití, nebo dlouhodobý pronájem.

Je čeho se obávat?

Půjčovny aut jsou v dnešní době již běžnou součástí automobilové dopravy. Díky velké konkurenci v tomto odvětví, se postupně snižují ceny za pronájem a zároveň se zlepšuje kvalita jednotlivých služeb.
Je tedy kladen důraz především na spokojenost zákazníka a není již důvod mít předsudky ohledně toho, že je to moc drahé, musíme strávit spoustu času vyřizováním a domlouváním, a že musíme pokaždé za půjčení auta složit obrovskou kauci v řádu vyšších desítek tisíc korun.

Jak se autopůjčovny liší?

Některé firmy půjčují komplexní škálu dopravních prostředků, od motorek přes osobní a užitkové vozy až po přívěsy a karavany. Některé se naopak zaměřují na jeden konkrétní druh vozů. Například Europujcovna.cz se specializuje především na půjčování dodávek a užitkových vozů.

Dále se samozřejmě liší i cenou za půjčení automobilu. Pouze podle ceny se však nedoporučujeme řídit, mimo jiné záleží i na tom, co je již v ceně započítané. Dále jsou důležité i konkrétní podmínky zapůjčení a také nabídka doplňkových služeb.

Co by měla kvalitní autopůjčovna nabízet?

Výše zmíněná půjčovna dodávek a užitkových vozů je dobrým příkladem spolehlivé autopůjčovny. Jednak mají přijatelné ceny, ale zároveň i dobré služby a podmínky.

Například máte v ceně neomezený počet najetých kilometrů, NON STOP asistenční službu, všechny silniční poplatky a různé příslušenství. Také můžete s vozem do zahraničí, půjčit si automobil pouze na pár hodin a případně i využít služeb profesionálního řidiče.

V neposlední řadě si můžete auto zarezervovat online a nechat si ho přistavit až k vám domů nebo do firmy. Z jejich vozového parku můžeme vypíchnout například ověřený Volkswagen Crafter a také velmi oblíbený Ford Transit.

Komerční sdělení