Věděli jste, že v New Yorku vlastní své auto méně než 50 % obyvatel? Zdá se to jako trend posledních let. Ve velkých městech je totiž většinou dobře zvládnuta hromadná doprava a s přibývající konkurencí je cenově dostupná i přeprava skrze taxi služby nebo autopůjčovny. V tomto článku se zaměříme právě na pronájem aut Praha.

Mít, či nemít auto? Toť otázka.

Praha má oproti jiným velkoměstům, např. Berlínu, jednu velkou nevýhodu. Úzké silnice a málo parkovacích míst. Když k tomu přidáme ještě stupeň kriminality, tak již není pro místní obyvatele samozřejmost vlastnit své auto, které je navíc většinu času nevyužito a leží v něm peníze, které ztrácí na hodnotě.

No jo, jenže co dělat, když chceme jet autem na dovolenou, na služební cestu, na svatbu kamarádovi nebo v létě na chatu? Elegantním řešením je, místo koupě vlastního auta, občas využít služeb autopůjčovny. Není to ale moc drahé? Není!

Kde si v Praze výhodně půjčit auto?

Není autopůjčovna jako autopůjčovna, ostatně jako ve všech jiných oborech. Dlouhodobě ale můžou fungovat pouze ty, na které je spolehnutí. Za zmínku stojí například autopůjčovna Taggart, která se zaměřuje jak na krátkodobé, tak i na dlouhodobé pronájmy aut, nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě a individuálně i po celé ČR.

Proč má smysl si půjčit auto právě u nich?

Za pozornost určitě stojí velmi dobré ceny za dlouhodobý pronájem. Když totiž najdete u konkurence levnější nabídku, tak jim stačí poslat odkaz a obratem vám udělají ještě lepší cenu. Nejedná se ale o boj cenou na úkor kvality služeb nebo vozidel, právě naopak. Nejstaršímu auto, které dostanete, je maximálně 1 rok! Občas se i stane, že dostanete prakticky nové auto, které máte půjčené jako úplně první.

Nemusíte nic dlouho dopředu plánovat, auto je k dispozici klidně ten stejný den, a navíc po Praze vám ho přistaví a následně vyzvednou zcela zdarma. Samozřejmostí je i pokrytí všech provozních nákladů samotnou půjčovnou. Ceny dlouhodobého pronájmu startují od 300 kč/den, kompletní ceník najdete přímo na www.taggart.cz. Ponechte všechny starosti s autem půjčovně a vychutnejte si bezstarostnou jízdu!

Komerční sdělení