Na internetu dnes již najdeme spoustu větších i menších eshopů zaměřených na řidiče. Každý obchod se trochu liší sortimentem, cenami a především doplňkovými službami a spolehlivostí. Česká republika je v počtu eshopů na obyvatele světovou velmocí. Při občasném nákupu může být tedy problém se rychle zorientovat.

U koho nakoupit vybavení pro auto?

Za zmínku stojí například nový eshop Autohifi-Elcar.cz, který provozuje Jablonecká firma, která má již letité zkušenosti s původním obchodem Elcar.cz.

Je možné si udržet odbornost a zároveň mít široký sortiment, když veškeré zboží spadá do jednoho odvětví. To splňují a tak si z oblasti vybavení a doplňků pro auto můžete vybrat přesně to pravé pro vás. Vybírat můžete z oblasti autohifi, zabezpečení vozidel, denního svícení, navigací a z dalších užitečných doplňků pro auto.

Nevíte co si vybrat? Máme pro vás pár tipů:

Zamykání zpátečky Bullock

Nejen ve velkých městech, ale i na jiných místech vám každodenně hrozí krádež vašeho vozu. Šanci, že vám ukradnou i vaše auto můžete značně snížit s touto mechanickou ochranou proti krádeži. Jedná se o zámek pedálů Bullock, který je určen pro všechna vozidla s manuální převodovkou.

Stačí vždy jednoduše nasadit na spojku a brzdu, čímž uděláte auto nepojízdné. S každou viditelnou ochranou navíc zvýšíte šanci, že se zloději vašemu autu vyhnou. Proč by zkoušeli ukrást to vaše, když by s tím měli mnohem více práce a o kus dál stojí podobné auto nezabezpečené?

Navigace ZENEC

Nenáročným řidičům asi stačí na krátké trasy navigace v mobilu, ale když chcete mít opravdu komfort a jistotu spolehlivého zařízení, tak je nutné sáhnout po jiném řešení. Tím je zabudovaná multifunkční navigace ZENEC pro 2-DIN slot. Výhodou je navíc 6,2 palcový displej, který lze využít i na sledování filmů apod., takže se vaši spolucestující nikdy nebudou nudit.

Denní světla

Aktuální zákon nám nařizuje celodenní svícení, tak proč místo klasických světel nevyužít stylová denní světla? Výběr necháme na vás, ale pokud nevíte, tak se určitě obraťte na prodejce, který vám rád poradí.

Komerční sdělení