Stalo se vám někdy, že jste si nutně potřebovali půjčit auto, ale nikdo z vašich přátel nebo kolegů vám ho zrovna půjčit nemohl? Ve většině případů nakonec zvolíte jiný a velmi nepohodlný způsob dopravy, případně celý svůj plán nakonec zrušíte, protože bez auta ho prostě není možné zrealizovat.

Přitom stačí tak málo. Stačí překonat své obavy z neznámého a poprvé si pronajmout auto z autopůjčovny. Většina z nás si okamžitě začne představovat, že je to moc drahé, je s tím moc vyřizování a určitě v tom bude nějaký háček. V dnešní době tomu však tak není. Slušná autopůjčovna se k vám bude chovat s respektem a naopak se vám bude snažit maximálně zjednodušit a zpříjemnit celý proces zapůjčení automobilu.

Například autopůjčovna MAX Rental vám doveze auto na jakékoli místo v České republice. Stačí si v jednoduchém formuláři zvolit konkrétní model vozu, vyplnit místo a čas. Tím zároveň odpadá další neoblíbená část, tedy nutnost osobní návštěvy autopůjčovny. Celou rezervaci můžete provést jednoduše online a během několika minut.

Každá firma, která poskytuje pronájem auta má ve svém vozovém parku hned několik značek a typů automobilů. MAX Rental navíc kromě osobních a luxusních vozů nabízí i ty užitkové, včetně přívěsných vozíků a mikrobusů. Vybere si tedy každý, ať už potřebujete auto na stěhování, dovolenou, pracovní cestu nebo třeba i na svatbu.

Dalším příjemným překvapením jsou ceny, které se navíc při dlouhodobém pronájmu výrazně snižují. Například cena za Volkswagen Transporter startuje na 1 000,- Kč za den, což je určitě přijatelné za absolutní špičku mezi malými užitkovými vozy.

Komerční sdělení