Už jste někdy museli se svým autem do servisu? Pokud ne, tak ho pravděpodobně vlastníte maximálně několik měsíců. Pro nás ostatní je to již každoroční rutina. Ať se staráme o svůj Volkswagen sebelépe, tak se stejně dříve či později něco rozbije, je třeba něco vyměnit, doplnit apod.

Zvolit originální nebo neorigiální díly?

Před každou opravou bychom se měli zamyslet, zda budeme trvat na nových originálních dílech přímo od výrobce konkrétního automobilu, nebo zvolíme neoriginální díly, které jsou často kvalitativně srovnatelné a především mnohem levnější.

Při rozhodování vždy záleží na konkrétní značce a modelu vozu, jeho stáří a především o jaký druh dílu se jedná. Pokud je vaše auto již starší ročník a víte, že ho nebudete mít déle než několik dalších let, tak nemá smysl kupovat drahý originální díl, který má životnost 15 let.

Kde ale sehnat kvalitní a zároveň cenově přijatelné náhradní díly?

Na našem trhu již existují dodavatelé s náhradními díly, ale často je výběr značně omezen množstevně, co se týče druhů jednotlivých dílů a zároveň pro jaké značky automobilů a jejich konkrétní modely jsou určeny.

Nedávno jsme však narazili na velký eshop a náhradními díly Automobilovedily24, který nově vstoupil i na český trh.

Jedná se o Německou firmu, která sídlí v Berlíně a jejím cílem je dodávat náhradní díly po celé Evropě. Z toho důvodu ještě není přeložen web do češtiny rodilým mluvčím, ale i tak už můžete nakupovat bez obav. Na anglické obdobě naší Heureky mají z celkového počtu 174 hodnocení výslednou známku 4.74/5.00.

Automobilovedily24 jsou unikátní svou širokou škálou sortimentu. Z jejich eshopu si totiž můžete vybrat z více jak 1 000 000 druhů náhradních dílů na vaše auto! Nemusíte se bát ani ceny dopravy, do Česka stojí poštovné a balné jen 280,- Kč, což je nejméně ze všech zemí na světě! Navíc pokud nakoupíte za více jak 8350,- Kč, tak máte dopravu zcela zdarma.

Komerční sdělení