Volkswagen jsou vozidla známé německé značky různých velikostí a parametrů. Pokud jste majiteli vozů Volskswagen, stejně jako u jiných automobilů vás nemine sjednání povinného ručení. Toto pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla platí pro všechny vozy s poznávací značkou, provozované na veřejných komunikacích. Výše povinného ručení rok od roku stoupá a vyšší je tedy i v roce 2015. Abyste co nejvíce ušetřili, využijte kalkulačku povinného ručení 2015, kde si můžete najít a sjednat pojištění na míru určené vám a vašemu vozu. Stačí zadat parametry vozu a základní údaje o vás a získáte přehled nabídek různých pojišťoven.

Povinné ručení pro vozy Volkswagen se bude lišit jednak podle toho, jestli vlastníte Volkswagen Golf, Passat, Brouk, Coupé nebo třeba Polo, ale také od konkrétních parametrů vašeho vozu. Důležitá je pro výši pojištění i osoba řidiče a majitele vozu. Pokud jezdíte bez nehod, bude pro vás mít pojišťovna různé zajímavé bonusy, které mohou celkovou roční výši pojištěného znatelně snížit. Díky kalkulačce povinného ručení můžete ušetřit i tisíce korun ročně, a tomu se se stoupajícími cenami opravdu vyplatí věnovat pozornost. Porovnat můžete během okamžiku přes 200 nabídek různých pojišťoven a to na chytrém portálu TopSrovnání.cz.

K dispozici jsou různé akce a slevy, které se do výše pojištění promítnou. Každá pojišťovna má pro řidiče i možnosti výhodného připojištění nebo třeba asistenční službu zdarma. Plaťte pouze za to, co potřebujete, ale nenechte si na druhou stranu ujít nabídku něčeho, co vám následně usnadní život. Pokud si sjednáte povinné ručení online a ještě k tomu přes kalkulačku cen, získáte příjemnou cenu, většinou nižší než při sjednání na kamenné pobočce.

Komerční sdělení