Jednou za čas potřebuje každý z nás dodávku nebo přímo konkrétní užitkový vůz. Nejčastěji dodávku potřebujeme, když se rozhodneme změnit bydliště nebo když potřebujeme odvézt nový nábytek.

Stěhovat všechny věci našim malým autem je totiž velmi komplikované, někdy až nereálné. Navíc se nám to prodraží jak na pohonných hmotách, našem čase, tak i na našich nervech. Když si ale zároveň nechceme zvát a platit specializovanou stěhovací agenturu, tak nám zbývá si sehnat vlastní dodávku.

Záleží na každém, jestli si ji dokáže sehnat nebo raději zvolí jiné, většinou komplikovanější, řešení. Ty šťastnější z nás mají dodávku v práci, má ji někdo ze známých nebo mají kamaráda, který jim s tím pomůže. My ostatní ale již nemusíme věsit hlavu, v dnešní době jsou dostupná jednoduchá a poměrně levná řešení, jak si dodávku sehnat kdykoli ji potřebujeme.

Jak?

Ne, nemluvíme o tom, že si koupíte vlastní dodávku. I kdybychom ji potřebovali několikrát do roka, tak to nedává smysl. Problém není jen vysoká vstupní cena, ale někdy i parkovací místo, všechny starosti spojené s údržbou a také nám raketově klesá cena vozu ihned po zakoupení.

Z našeho pohledu je jedinou přijatelnou možností si vždy dle potřeby dodávku půjčit u ověřených autopůjčoven. Za zmínku stojí například Europůjčovna, která má dobré jak ceny, tak i služby a celkově podmínky pronájmu.

Proč zrovna u nich?

Nejen, že mají jedny z nejlevnějších cen na trhu, ale navíc je již v ceně neomezený počet najetých kilometrů, všechny silniční poplatky, příslušenství nebo asistenční služba 24/7. Za příplatek je možné využít dokonce i služeb profesionálního řidiče.

V této půjčovně užitkových vozů si můžete půjčit dodávku nebo užitkový vůz i hodinově, což je perfektní např. pro náš odvoz nábytku. Novinkou je akce „Vrak“ – jedná se o starší modely, které si můžete půjčit po Praze a okolí za 59 Kč/hodina! Název akce do uvozovek patří, protože se jedná o vozy, které jsou technicky zcela v pořádku, jen již nejsou tak komfortní oproti novým modelům. Logicky.

 

Vše lze zarezervovat online a nechat si vůz přistavit až k vám domů nebo do firmy.

 

Komerční sdělení