Chystáte si koupit zbrusu nový, předváděcí nebo ojetý Volkswagen? Osobní nebo užitkový? Nebo hledáte autorizovaný servis Volkswagen? Máme pro vás dobrou zprávu. Ať potřebujete cokoli, najdete vše na jednom místě.

Kde koupit nový nebo ojetý Volkswagen?

Nákup nového auta je velká věc a neměla by se nechávat náhodě. Proto doporučujeme vsadit na jistotu a využít některého z autorizovaných prodejců s dobrou pověstí. Jedním z nich je například Auto Enge. Výsledkem jejich práce je mnoho spokojených zákazníků, což podtrhává i letitá historie.

V jejich pobočce v Liberci najdete jak zcela nové, tak i ojeté nebo předváděcí vozy Volkswagen. Kromě různých modelů osobních aut si můžete vybrat i z užitkových vozů. Není problém si tak vybrat konkrétní typ a stav vozu přesně podle vašich potřeb a finančních možností.

V případě potřeby vám dokážou pomoci dokonce i s financováním. To znamená, že vám pomůžou najít optimální kombinaci platby v hotovosti, s leasingem nebo případně půjčkou.

Kde si nechat opravit váš Volkswagen?

V první řadě si musíte odpovědět na otázku, zda si chcete vůz amatérsky opravit svépomoci, od kamaráda, v malé místní opravně apod. nebo raději opravu svěřit profesionálům v autorizovaném servisu.

Dříve se u starších automobilů dalo uvažovat o některé z prvních možností, ale v dnešní době rozhodně volíme využití služeb profesionálů. Auto Enge zajišťuje také autorizovaný servis, kde používá výhradně originální díly, které montují vyškolení mechanici s nejmodernějším přístrojovým vybavením, takže můžete být naprosto v klidu.

Po dobu opravy je navíc samozřejmostí možnost si zapůjčit náhradní vůz. Dokonce je možné si půjčit auto i na delší dobu. Funguje to tak, že si individuálně domluvíte termín zapůjčení konkrétního vozu, například z důvodu, že je pro vás předváděcí jízda nedostačující a chcete si otestovat auto ve vašem denním životě.

Dokonce, i když jste si auto koupili u někoho jiného, tak můžete v Liberci využít služeb autorizovaného servisu i pro záruční opravu vašeho Volkswagenu.

Pokud jste se ještě nerozhodli pro konkrétní model vozu, jeho financování apod., tak neváhejte a běžte se poradit s odborníky, společně určitě najdete vhodné řešení přímo pro vás.

PR