Potřebujete neutrální vozidlo, které bude jako dělané pro vaše podnikání a stejně tak dobré na jízdu po městě? Iveco Eurocargo je to pravé ořechové. Díky tomu, že má toto vozidlo dokonalou konstrukci a prvotřídní manévrovatelnost, stává se z něj nejlepší nákladní vozidlo pro různorodé použití. Společnost Iveco tak přinesla na trh zákazníkům vozidlo dělané na míru tak, aby mohlo být využito jakkoliv v segmentu středně velkých vozidel.

Všestranný vůz

Celé tajemství v úspěchu tohoto modelu je v tom, že se jedná skutečně o maximálně všestranný automobil. Díky kompaktní kabině máte výrazně usnadněné řízení po centrech měst, čemuž dopomáhá velký úhel natočení předních kol a i celkem malý stopový poloměr otáčení. Iveco Eurocargo vás rozhodně nezklame ani při dlouhých cestách. Z jeho výkonnosti i v těžkých podmínkách budete více než nadšeni. Konstrukce tohoto vozidla Iveco Eurocargo je ve své horní části zcela otevřena a nabízí tak možnost montáže nástavby.

4×4

Eurocargo 4×4 je doslova a do písmene zrozené pro jízdu v terénu. Verze Iveco Eurocargo vám umožní zvládnout i ty nejnáročnější a nejtěžší trasy. Zaručeně budete překvapení, s jakou hbitostí se vozidlo pohybuje i přes svou vysokou nosnost.

Abyste se na tuto verzi mohli skutečně maximálně spolehnout i v těch nejnáročnějších terénech, má speciálně řešenou ochranu konstrukce. Jedná se o deskový nárazník, vyklápěcí stupačky, či také speciálně navrženou ochranu chladiče. Zaručeně i vy uznáte, že ne nadarmo je toto vozidlo pravidelně oceňováno nejen z hlediska designu a spolehlivosti, ale také po své technické stránce.

Iveco Eurocargo 12t a ostatní verze těchto modelů zaručeně splní vaše veškeré nároky. Ostatně přesvědčit se o tom můžete na domovských stránkách společnosti Iveco, kde se s jednotlivými vozy můžete seznámit a přesvědčit se o tom, že sázíte na jistotu.

Komerční sdělení