Všichni známe citáty jako „Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.“ Nebo tvrzení, že pes je nejlepší přítel člověka. Pokud s tím souhlasíte, tak můžete psovi, ale zároveň i sobě, ještě více zpohodlnit život.

Pokud totiž máte rádi svého čtyřnohého přítele, ale zároveň i vašeho čtyřkolového miláčka, budete muset dříve či později řešit jakým způsobem ochránit vašeho psa a zároveň i auto při společných cestách.

Chytrým řešením a zároveň dnes již nepostradatelnou věcí jsou ochranné potahy do auta pro psy. Jedná se o přídavný autopotah, který se jednoduše umístí na zadní sedačky nebo do kufru. Nejčastěji se přidělává popruhy s přezkami kolem zadních opěrek hlavy, což je jednoduché a rychlé.

Co se týče materiálu, tak se jedná o vysoce odolný a nepropustný nylon, který je samozřejmě voděodolný a chrání sedačky před znečištěním, vlhkostí, chlupy, protržením atd.

Vybrat si můžete jak z menších, tak i z větších autopotahů, vaků, psích pelechů, bezpečnostních ochran mezi předními sedadly nebo dokonce můžete koupit psovi přímo psí autosedačku.

Co váš možná překvapí, tak je cena psích autopotahů. Ta totiž startuje již na částce 449,- Kč a vrchní hranice se pohybuje kolem tisícikoruny. Vhledem k užitečnosti takového potahu se jedná opravdu o zanedbatelnou částku.

Potahy to samozřejmě nekončí, pokud chcete ještě více zvýšit komfort a bezpečnost pejska i vás samotných, tak je na českém trhu nespočet dalšího vybavení do auta pro psy. Zmínit můžeme například další přepravní boxy, tašky, kabely nebo celé přepravní domky. Dále se hodí mříže a mřížky do auta, například na oddělení kufru nebo menší mřížka do okýnka, která tak zajistí čerstvý vzduch.

Z hlediska bezpečnosti je nezbytné pořídit psovi bezpečností postroj do auta, který tak psům nahrazuje klasický bezpečností pás.

Všechny zmíněné prvky pro psy do auta si můžete prohlédnout a pořídit například na MujMazlik.cz. Navíc při nákupu nad 999,- mají dopravu zcela zdarma. Případně je možné si zboží vyzvednout osobně v Praze.

Komerční sdělení