Už jste slyšeli o zastavárně určené pouze pro auta? Říká se jí autozastavárna a může vám pomoci v neočekávaných finančních problémech. Určitě jste zažili, že se vám náhle něco rozbilo a neměli jste dostatečnou finanční rezervu, abyste si mohli okamžitě pořídit novou náhradu. Často pak nezbývá nic jiného, než si vzít půjčku, která je navíc často velmi nevýhodná.

Co je to autozastavárna?

Jedná se o firmu, která Vám okamžitě půjčí finanční prostředky výměnou za krátkodobou zástavu vašeho vozu. Nemusíte tedy rychle a navíc často velmi nevýhodně prodávat svůj vůz, ale stačí ho na krátkou dobu přenechat v autozastavárně a po splacení půjčky ho dostanete zpět. Navíc je možné zastavit vůz oproti notářskému zápisu, takže dostanete peníze a navíc můžete autem dále jezdit.

Jak to tedy funguje?

Navštívíte například autozastavárnu v Praze, přinesete potřebné doklady a během chvilky sepíšete smlouvu.

Výše vaší půjčky může dosahovat až 80 % tržní hodnoty vašeho auta.

Hodnota vozu se stanoví na základě značky, technického stavu, roku výroby, najetých kilometrů apod. Pokud nevyužijete notářské zástavy, tak následně přenecháte vůz na jejich přísně hlídaném parkovišti a to po dobu předem sjednané doby.

Pokud se rozhodnete splatit půjčku dříve anebo naopak budete chtít dobu zástavy prodloužit, tak vám firma vyjde vstříc.

Jaké auto lze dát do zástavy?

Nemusíte se bát, že by to zrovna u vašeho vozu nešlo. Je možné zastavit jakékoli vozidlo, vždy se oceňuje na základě reálné tržní hodnoty. Navíc v kvalitních autozastavárnách je možné zastavit nejet osobní, užitkový a nákladní vůz, ale i motocykl a dokonce i přívěs.

Komerční sdělení