Vlastníte již svůj vysněný automobil? Pokud ano, tak rozhodně patříte k výrazné menšině mezi většinou řidičů, kteří se svého ideálního auta ještě nedočkali. Pokud ne, tak čtěte dále, protože s trochou dodatečných úprav si můžete poměrně rychle a levně své auto vylepšit.

Vybrali jsme 3 dodatečné prvky, které především u starších aut chybí:

1. Parkovací asistent

Většina z nás se pravděpodobně již s parkovacím asistentem někdy setkala. Pokud je to i váš případ, tak určitě budete souhlasit, že se jedná o velmi užitečný prvek ve voze. Pro neznalé se jedná o systém se zvukovou signalizací, která vám dává najevo vzdálenost auta od blížící se překážky. To pro vás znamená, že se již nemusíte bát nárazu nebo vzniku nepříjemného poškrábání při parkování.

Z praxe musíme říci, že především ve větších městech pociťujeme výhody parkovacího asistenta každý den a již několikrát nás dokonce zachránil před nárazem do nečekané překážky.

Cena za parkovací asistent startuje na částce 399,- Kč.

2. Zesilovač do auta

Silné auto sice dělá svoje, ale pro ten správný zážitek z jízdy je potřeba i pořádná hudba. K té nám pomůže nejen správný výběr písniček, ale i pořádná aparatura. Pro správný požitek z hudby je tak pro vás přímo povinnost mít zesilovač do auta.

Svůj nový zesilovač do auta si můžete pořídit taktéž od částky 399,- Kč.

3. LED světla pro denní svícení

Se změnou zákona, která již před lety stanovila povinnost denního svícení, přišel nový trend v oblasti osvětlení vozu. Jedná se o denní využití LED světel místo klasických obrysových a potkávacích. Nejedná se pouze o designový prvek, ale výhodou je i dlouhá životnost světel a nízká energetická spotřeba.

Nová LED světla do auta si můžete koupit již za 499,- Kč.

Tyto a mnoho dalších zajímavých doplňků pro vaše auto si můžete koupit například na eshopu Vseproauto.eu.

Komerční sdělení