Můžeme se o svůj vůz starat sebelépe, ale stejně se na každém autě dříve či později něco rozbije. Pokud je to možné, tak byste vždy měli následně zvážit jak auto nechat opravit. Nemyslíme teď v jakém konkrétním servisu, ale hlavně se zamyslet nad volbou náhradních dílů.

Náhradní díly se nám rozlišují na originální díly od výrobce automobilu a neoriginální od ostatních specializovaných firem. Cena náhradních dílů se pochopitelně liší u každé značky a jejich konkrétního modelu vozu. Originální díly jsou pochopitelně vždy dražší. To ale neznamená, že by ty neoriginální nebyly obdobně kvalitní. Jednoznačnou výhodou neoriginálních dílů je jejich výrazně nižší cena, za kterou navíc dostanete srovnatelný produkt s originálem.

Kvalitní a levné autodíly SKV Germany

Německá značka SKV Germany již přes 15 let prodává své neoriginální autodíly po evropském trhu. Jednoznačně se řadí mezi uznávané producenty kvalitních a zároveň levných autodílů. Zaměřují se především na výrobu technologických a elektrických autodílů pro osobní auta.

Z jejich širokého portfolia vyráběných produktů můžeme vybrat například čidla, krokové motorky, servočerpadla řízení, škrticí klapky, zapalovací cívky, EGR ventily, lambda sondy, váhy vzduchu, ventily volnoběhu, volnoběžné řemenice a mnoho dalších.

Jak si vysvětlit nižší cenu a přitom stejnou kvalitu?

Automobilky mají velmi složitý systém výroby celého vozu a není jejich specializací výroba ani zajišťování náhradních dílů. Zatímco firma jako je SKV Germany se specializuje pouze na toto, takže může ideálně optimalizovat všechny své procesy a s tím spojené náklady. Navíc v dnešní době internetu lze prodávat velmi efektivně a není již třeba investovat velké částky do největších médií. Mohou tedy výslednou cenu snížit ne na úkor kvality, ale díky optimalizaci výroby a propagace.

Kde tyto autodíly koupit v ČR?

Nejjednodušší cestou bude navštívit přímo webové stránky českého distributora autodílů SKV Germany, konkrétně www.pietro-eshop.cz. Navíc si zde můžete koupit i řadu jiných náhradních autodílů, takže máte vše na jednom místě a můžete tak ušetřit i na poštovném.

Komerční sdělení