Většina z nás se o své auto stará pečlivě, někdo více, někdo méně. Bohužel ať už se o vůz staráme sebelépe, tak stejně dříve nebo později dojde k nějaké závadě, poškození, nehodě nebo je třeba něco vyměnit, doplnit, srovnat apod.

Stojí před námi tedy otázka, kde si auto nechat opravit?

Nabízí se dvě možnosti, amatérská oprava svépomoci nebo profesionální oprava v autoservisu.

Abychom si mohli opravit auto sami, tak se musí jednat o malou drobnost, typicky se nejedná o opravu jako takovou, ale spíše o běžnou údržbu auta. Příkladem může být výměna kol, dolití jednotlivých kapalin, instalace rádia, výměna žárovek apod. Zvláště v dnešní době již o moc víc ani zvládnout nemůžeme.

Navíc s technologickým pokrokem se auta stávají stále komplikovanější a uzavřenější, takže si už těžko opravíme sami motor, jako to leckdy zvládli naši dědové.

Pokud nemáte čas, nechce se vám nebo tyto základní opravy neumíte, tak vám s tím samozřejmě servis také pomůže, ale jejich znalosti a schopnosti opravdu doceníte až s nějakým větším problémem.

Spolehlivý autoservis Ostrava

Dobrým příkladem odborníků na svém místě je autoservis v Ostravě, konkrétně se jedná o firmu Auto Kadlec. Pokud jste tedy z Ostravy nebo blízkého okolí, tak jste o tomto servisu možná zaslechli. Není to žádný nováček na trhu, ale naopak se jedná o zaběhlou firmu, která byla založena ještě v minulém tisíciletí. Téměř 16 let zkušeností již něco znamená, což může potvrdit velké množství spokojených zákazníků, kteří se v případě potřeby stále vrací.

Není to náhoda. Lidé v Auto Kadlec si uvědomují, že v takto konkurenčním a zároveň inovačním oboru je nutné se neustále vzdělávat, učit se novým technologiím a postupům. Z toho důvodu procházejí technici každoročním školením, ať už se jedná o školení diagnostických systémů, mechanických postupů nebo dalších vysoce odborných disciplín.

Zimní sezóna je sice v plném proudu, ale pokud potřebujete, tak si na vás určitě najdou čas. Jejich známé heslo „kvalita, rychlost, spokojenost zákazníka a především poctivost“ mluví samo za sebe. Přesvědčte se sami.

Komerční sdělení