Potřebujete převést automobil z místa na místo a neznáte nikoho, kdo by měl vlastní přívěs pro převoz automobilů, nebo měl ještě lépe vlastní odtahovku? Neodtahujte automobil na laně. Rada je jednoduchá – půjčte si svou odtahovku. Pokud máte řidičské oprávnění skupiny B, pak vám nic nebrání v cestě.

Půjčovna odtahovky

V Autopůjčovně Smíšovský nabízíme k vypůjčení ověřené automobily všeho druhu. Nově v naší flotile najdete také odtahový vůz, který vám usnadní přepravu vašeho nepojízdného automobilu na místo určení. Třeba do autoservisu. Výhodou je jistě možnost řídit odtahové vozidlo pouze na základě řidičského oprávnění skupiny B. Celý transport tak můžete realizovat sami.

Pokud si netroufnete na odvoz svépomocí, pomůžeme vám. Připravíme pro vás cenovou nabídku, která vše udělá za vás. Naše non-stop autopůjčovna nabízí pronájem odtahovky v podobě 5místného komfortního vozu s klimatizací a možností zapůjčení GPS navigace. Nabízíme také možnost zapůjčení kurtny k bezpečnému připevnění vozidla.

Naši odtahovku můžete využít pro přemístění vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Vůz je vybaven standardním tažným zařízením a navijákem a navíc je plně klimatizovaný. Délka jeho ložné plochy je 4,8 m.

Půjčovna dodávek Brno

Pokud s obsluhou odtahového vozu nemáte zkušenosti, kontaktujte nás a vše vás naučíme. Neváhejte nás kontaktovat a využijte naši půjčovnu odtahovky v Brně. A nezapomeňte – jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Volat tak můžete kdykoliv.

Autopůjčovna Smíšovský – Modřice

Brněnská 988
Modřice
Areál motokár, konečná tramvaje č. 2.

Tel.: +420 608 776 900

E-mail: smisovsky@seznam.cz
Otevřeno: NON-STOP

Autopůjčovna Smíšovský – Makro

Kaštanova 50
Brno-Tuřany
Zobrazit na mapě

Tel.: +420 608 776 900
E-mail: smisovsky@seznam.cz
Otevřeno: Po-So: 8-18 hod.