Před pár dny odstartovala celosvětová síť černých taxíků Uber i v České republice. Pokud chcete luxusní taxi Uber vyzkoušet jako jedni z prvních a navíc zcela zdarma, tak uvnitř článku najdete slevový kód na 200,- Kč zdarma.

O taxi službě Uber

Služba Uber je revoluční v tom, že propojuje skrze aplikaci na chytrém telefonu řidiče a cestující. Řidiči však nejsou běžní taxikáři, kteří mají licenci a jezdí ve vozu konkrétní taxi služby. Někteří řidiči jsou pouze zaškoleni do tohoto systému a musí si pořídit vlastní vůz, který odpovídá parametrům Uberu. Pak už záleží na řidiči jak moc, kdy a kde bude jezdit a kolik si vydělá.

Celý proces objednání, cesty, zaplacení a ohodnocení řidiče probíhá skrze aplikaci, takže u sebe nemusíte mít vůbec hotovost a navíc dopředu vidíte, na kolik jízda vyjde a s kým jedete. Již při objednávání vidíte pozice vozidel na mapě, což vypočítá i předpokládaný čas příjezdu, který s rostoucím počtem vozidel klesá. U řidiče si můžete prohlédnout jeho hodnocení, fotku a auto, se kterým jezdí.

Služba Uber je již ve 167 městech a 42 zemích, kam se nyní zařadila i Praha. Zatím u nás jezdí pouze několik vozů, ale určitě brzy přibudou další.

Nástupní cena je 40,- a pak se již pouze platí za ujetý kilometr 23,- a případně 4,- za minutu čekání. Minimální cena jízdy je však 100,-.

Uber taxi – bonusový kód na $10 (200,-) zdarma na první jízdu

Pokud chcete zkusit první jízdu skrze Uber zdarma, tak si stačí vytvořit svůj učet na jejich oficiálních stránkách https://get.uber.com/invite/uber10zdarma

Vyplníte základní údaje o vás a údaje o kreditní kartě – to je nutno vyplnit, aby někdo nezneužíval tohoto bonusu a nevytvářel si stále dokola nové účty. Nebojte se, jedná se o velkou a uznávanou společnost, která využívá moderní zabezpečení, navíc údaje nejsou vůbec u nich. Před dokončením zkontrolujte promotion code „uber10zdarma“, jinak byste bonus nezískali.

Můžete se zaregistrovat i přes mobilní aplikaci. Tam stačí vyplnit promotion code „uber10zdarma“ a dostanete také 10 dolarů (200,-) na první jízdu úplně zdarma.

Získané peníze pravděpodobně nemají omezenou platnost, takže můžete získat bonus teď a využít ho až někdy v budoucnu. Například v největší nouzi, když budete v noci bez peněz nebo například když budete chtít udělat dojem na ženu luxusním vozem s osobním řidičem.

Mobilní aplikace Uber

Aplikace je dostupná a zdarma ke stažení pro všechny nejznámější systémy, tedy pro iOs, Android i Windows Phone. Níže si můžete stáhnout aplikaci na váš iPhone v AppStoru, na Android v Google play nebo na Windows Phone ve stejnojmenném obchodě.