Sdílená ekonomika je na vzestupu a stejně tak se nezadržitelně blíží i autonomní vozidla, takže každým rokem je o důvod méně si pořizovat vlastní auto.

Teď si navíc můžete jednoduše a levně půjčit vůz i z velkého množství autopůjčoven. Jak ale vybrat tu správnou, která je blízko vás, není předražená a nemá záludné podmínky? Stejně jako v případě povinného ručení nebo třeba slevových serverů, existuje srovnávač nabídek i v oblasti autopůjčoven.

Jedná se o web Levnaautopujcovna.cz, který agreguje nabídky kvalitních půjčoven z celého světa. A to nepřeháníme, můžete si porovnat nabídku až od 1200 dodavatelů a půjčit si vůz na 36 000 místech ve 170 zemích světa. Zahrnuty jsou i přední autopůjčovny jako například Hertz, Sixt nebo Europcar.

Pro koho je vhodný srovnávač autopůjčoven?

Levná půjčovna aut je vhodná jak pro rekreační, tak i obchodní cestovatele po celém světě. Důvodem jsou výhodné podmínky a naopak malé omezení. Díky porovnání více nabídek ušetříte až 70 % a zároveň již v ceně budete mít neomezený počet najetých kilometrů, všechny nutné pojištění, daň a další poplatky.

Další výhodou zprostředkované výpůjčky je i 24/7 zákaznický servis, takže pokud budete mít problém, tak se kromě samotné autopůjčovny můžete obrátit i na zprostředkovatele, který bude jednat ve vašem zájmu a má případně páku na problematickou autopůjčovnu.

Pokud cestuje napříč více státy, tak se určitě hodí, že si můžete vůz půjčit v jedné zemi a vrátit ho v jiné. Samozřejmě vždy v rámci jedné sítě poboček, ale díky podrobným filtrům a porovnání všech nabídek si svou cestu můžete naplánovat velmi rychle a ideálně si i vozy rovnou zarezervovat, protože čím dříve si je objednáte, tím výhodnější cenu většinou dostanete.

Tak nečekejte až na léto a rezervujte si auto na svou dovolenou nebo pracovní cestu již dnes.

Komerční sdělení