S přicházejícím jarem se nám pomalu blíží i oblíbené období výletů a dovolených. Pokud opět nechcete trávit dovolenou na jednom místě, ale raději byste procestovali více lokalit, tak se zamyslete nad cestování karavanem.

Nemusíte si hned kupovat ten nejluxusnější a nejnovější model. Napoprvé vám bohatě postačí i starší nebo bazarový model, abyste viděli, jestli je tento typ cestování vhodný zrovna pro vás. Pokud jste si ale jistí, tak bychom neváhali rovnou zainvestovat do svého pohodlí.

Kde takové karavany najdu?

Mezi ověřeného prodejce patří například firma Burimex, která dobře funguje již od konce roku 2009. Specializují se jak na prodej nových a bazarových karavanů, tak i na servis a další doplňkové služby.

Výhodou je, že si jednotlivé modely dobře vybírají. Prodávají totiž především kvalitní karavany vyrobené v Anglii, které mají nadstandardní vybavenost a zároveň kvalitní materiály a bytelné zpracování.

Všechny modely si můžete prohlédnout v jejich velkém areálu, který je pouze 28 kilometrů od Prahy, v blízkosti Berouna.

Servis karavanů a další služby

Koupit si karavan je jedna věc, ale neméně důležitá je mít k dispozici i kvalitní servis pro váš konkrétní model. Burimex provozuje svůj vlastní servis karavanů, který je zároveň i autorizovaný hned pro několik značek.

Nejde ale jen o opravu poškozeného karavanu nebo obytného vozu. Jejich servis znamená i možnost instalace jednotlivých doplňků, úpravy stávajících dispozic, opravy spotřebičů, opravy a preventivní prohlídky těsnosti nebo i servis podvozků, jak přívěsů, tak i samotných automobilů.

Tím to ale nekončí, pod jednou střechou najdete navíc i prodej doplňků, které si můžete vybrat v jejich e-shopu. Spolehnout se můžete i na odborné čistění a mytí interiéru a exteriéru.

Pomoc tu najdete i v případě financování. A pokud nechcete kupovat karavan, ale potřebujete ho na delší období, tak se můžete individuálně domluvit i na dlouhodobém pronájmu.

Komerční sdělení